zaloba po najblizszej osobie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

zaloba po najblizszej osobie

przez joanna5 23 sty 2010, 16:53
odeszla w boze narodzenie,bylysmy jak siostry,byla moja bratowa,nic nie jest w stanie ukoic mego zalu,dlatego tak czesto sie zloszcze na samobojcow,ona byla taka kochana i kochala zycie,joanna5

Re: zaloba po najblizszej osobie

przez linka 23 sty 2010, 17:18
joanna5, nie żebym nie współczuła albo coś ale musisz robić taki bałagan??!!
Sama już założyłaś taki temat to może dopisuj się tam hm?
zaloba-po-stracie-najblizszzej-osoby-t18753.html
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez joanna5 23 sty 2010, 20:03
linka-wkurzylam cie,widocznie projektujesz na mnie matke,joanna5

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 23 sty 2010, 20:15
joanna5 napisał(a):dostalam ostzenie,trudno,dosyc rozmow z psycholami,najpiekniejszy jest swiat ludzi zdrowych i tworczych,nie wyjdziecie z grajdolka czyli wlasnych schizo,joanna5

o czym z Toba można porozmawiać droga Joanno5 Twoja wypowiedz mówi sama za siebie :!:

Ps.nie dybluj własnych tematów .
Ridllic

przez joanna5 23 sty 2010, 20:35
Ridllic-sama bylam psycholem,wyzdrowialam i zrozumialam,ze choruje sie na wlasne zyczenieamen,joanna5

przez Gods Top 10 23 sty 2010, 21:40
I o Twoim wyzdrowieniu ma świadczyć to, że dowartościowujesz się nazywając forumowiczów "psycholami" ? :roll:
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez iryss 23 sty 2010, 21:42
Joanno a możesz mi wytłumaczyć co masz na myśli mówiąć "choruje się na właśne życzenie"?
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez joanna5 23 sty 2010, 22:22
to znaczy iryss,ze wybieramy sobie chorobe z roznych powodow,dlatego by nas pokochano,opiekowano sie,dla emocjalnego szantazu rodzica,ktory nie potrafi kochac,manipulowania innymi,oczywiscie wszystko podswiadomie,dlatego jest na mnie takie oburzenie,rozuumiem to,mnie oswiecilo dzieki psychoterapii po wielu latach i moze takie walenie od razu jest przeze mnie nie do konca wlasciwe,joanna5

przez iryss 23 sty 2010, 22:34
Ok to wyobraz sobie osobe która ma cudowna rodzinę, kochającą rodzine i wszystko się jej układa ale nagle, pewnego dnia wstaje z łóżka i czuje lęk przed światem..Kogo ta osoba chce szantazować?
Z tą manipulacją to wydaje mi się że przesadzasz zresztą już kilkanaście osób się na ten temat wypowiedziało z tego co pamiętam w temacie o myślach samobójczych i chęć samobójstwa to nie jest żaden szantaż choć są różne przypadki..Ale generalnie ja jak czasem chciałabym umrzec to wcale nie chce nikogo zmusić aby mnie kochał..Myśle że to nie nasza podświadomość wmawia sobie te choroby..Ja wierze że to ma jakies podłoże duchowe. Możesz się nie zgodzić bo jesteś psychologiem a ja nastolatką ale tak jak ty swoje przekonania czerpiesz z doświadczenia tak i ja to robie...Pozdrawiam
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez Majster 23 sty 2010, 22:38
Dobrzy ludzie - odpusccie.. Przecie widzicie ze Joanna zyje w swoim wlasnym swiecie..
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Sortuj wg