Sztywność emocjonalna

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Sztywność emocjonalna

przez Pstryk 21 sty 2010, 23:28
Nom mi terapia grupowa otworzyła dosłownie oczy - była trudna oj trudna ale ogromnie pomogła. po_prostu_ja, polecam.
Pstryk

przez Paranoja 21 sty 2010, 23:29
ja sie wybieram na grupowa jakos w kwietniu, najpierw musze inne swoje zdrowotne sprawy zalatwic.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez *Wiola* 21 sty 2010, 23:31
Pstryk napisał(a):Nom mi terapia grupowa otworzyła dosłownie oczy - była trudna oj trudna ale ogromnie pomogła. po_prostu_ja, polecam.

No tak mi się wydaje,że dla ludzi, którzy mają niską samoocenę i problem w kontaktach , taka jest najskuteczniejsza. Widziałam takie przypadki, bo uczestniczyłam w takowej, chociaż sama do nieśmiałych chyba nie należę:)
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez po_prostu_ja 21 sty 2010, 23:42
Pstryk

Dziękuję za słowa pocieszenia ale chyba mnie przeceniasz :smile:

Rzeczywiście ta blokada może być spowodowana brakiem zaufania do rozmówcy bo zauważyłem że jak się dobrze poczuję w towarzystwie danej osoby czy grupy osób to coś we mnie pęka i jest z tym wyrażaniem myśli lepiej. Mój problem polega na tym że nie potrafię jasno wyłożyć o co mi chodzi tylko zbytnio komplikuję i potem wychodzi z tego nie wiadomo co.

[Dodane po edycji:]

Dzięki za wszystkie rady i wskazówki, na pewno skorzystam :smile:

Sortuj wg