Depresja? - bimbanie psychiatry

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Depresja? - bimbanie psychiatry

przez Majster 19 sty 2010, 21:13
Jakis czas sie zastanawiam - o co chodzi z tym bimbaniem? Kto sobie bimba? Moze ktos jest bimbany? Ja nie wiem skad pochodzi autor wątku i co to slowo znaczy w jego stronach, ale u mnie bimbanie kogos to olewanie, ignorowanie kogos - czy dobrze rozumiem ze autor wątku olewa psychiatrę w depresji? Ze ma gdzies jego opinie?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez jantarek 19 sty 2010, 22:59
Ze psychiatra se bimba. 2 pytania i już wie ze to depresja. A czemu nie powiedzial ile zwykle trwa leczenie itd?
Wszystko przez matkę która na jego pytanie 'czy czesto placze' odpowiedziala ze tak. To jakies klamstwa bo wyje raz lub dwa na kilka miesiecy i to z jakiegos powodu a nie jak depresant z byle czego. Czuję się jakbym był u rodzinnego po kropeleczki na katarek i syropeczek na kaszelek :/

Ten test z tymi kupkami tak/nie to wiskad i bede miec go w pon. Czyli chyba sam nie jest pewien czy to depresja.

Pojutrze bede brac juz 15mg i ciekawe jakie wtedy bede miec jazdy. Dzis bylem przekonany ze ludzie mnie obgaduja.

Jedyny + mianseryny to ze moge se spac popoludniu bez skutukow ubocznych.
jantarek

przez linka 19 sty 2010, 23:20
jantarek, to idź do innego psychiatry po drugą opinie, sam bez mamy. Easy.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez celineczka3 20 sty 2010, 12:04
jantarek napisał(a):Pojutrze bede brac juz 15mg i ciekawe jakie wtedy bede miec jazdy. Dzis bylem przekonany ze ludzie mnie obgaduja.

A moze Cie obgadywali:)
celineczka3

Sortuj wg