Witam jestem nowy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Witam jestem nowy

przez fergie 11 sty 2010, 09:38
Witam chcialem zapytac jakie badaniamozna zrobic w kierunku nowotwora? zeby sie dowiedziec ze nie mam go na 100% bo caly czas zle sie czuje a slyszalem ze w zwyklej morfologi mozna tego nie wykryc wiec jak to jest?

Re: Witam jestem nowy

przez edyta21 11 sty 2010, 10:31
powodem twojego samopoczucia niemusi byc nowotwor jak w moim przypadku zle sie czuje codzien
a mam nerwy czeba sie udac do lekarza i on ci powie jakie masz badania robic
ja np.mnie boli glowa codzien jakby mi cos uciskalo ale nierobilam badan wiec niewiem
jestem z toba i pozdrawiam. edyta

przez ewaryst7 11 sty 2010, 11:13
Oooo.Sporo jest tych bdan.Na pewno trzebaby zrobić markery nowotworowe...Ale dlaczego myslisz o nowotworze? Jakie masz dolegliwości?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 11 sty 2010, 12:48
fergie napisał(a):Witam chcialem zapytac jakie badaniamozna zrobic w kierunku nowotwora? zeby sie dowiedziec ze nie mam go na 100% bo caly czas zle sie czuje a slyszalem ze w zwyklej morfologi mozna tego nie wykryc wiec jak to jest?

w zwykłej morfologii powinno coś wyjść, jeśli samo stężenie CRP we krwi jest ponad normę, to jest to już znak alaramujący.
może lepiej zacząć od najprostszego?
paradoksy

przez fergie 11 sty 2010, 18:46
ogolnie zaczne ze jestem bardzo przejęty moim stanem to trwa juz 3 miesiace nigdy sie zle nie czulem zawsze pelen energii jestem sportowcem, od 3 miesiecy nie mam wogole sily ciagle bym tylko spal, nie mam sily wstac z lozka nie mam sily chodzic ,ruszac ręką ,a o sporcie teraz nie mam co marzyc bo jak tylko zaczne cwiczyc to po 2 min prawie mdleje. i nie wiem co tu jest grane:((:(( bardzo sie boje bo nigdy tak nie mialem:( czasmai mam nawet tak ze czuje sie jakbym nie mial ciala wszystko takie zdrętwiale:(

Sortuj wg