Czy coś mi jest?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Czy coś mi jest?

przez Majster 10 sty 2010, 16:41
Sir_LukaS napisał(a):Sluchaj stary
Nie taki znowu stary :P

Sir_LukaS napisał(a): nie mam pojecia kto tutaj przesiaduje
Ludzie jacyś, jak wszedzie :P A myslales ze kto? Zielone ludziki? Polarne miśki? Yeti? Psychopatyczni mordercy biegający wieczorem po mieście z siekierą?

Sir_LukaS napisał(a):Czy sa tu ludzie po probie samobojsczej czy tacy co całymi dniami siedza w domu.
Skad Ci przyszly do glowy akurat te skojarzenia?

Sir_LukaS napisał(a):Nie neguje ich w zaden sposob,
Cale szczescie, ale powyzsze Twoje wypowiedzi czytam jako strach przed tym, ze moglbys być z kims takim porownany. A skoro tak, to co sprawilo, ze zszedles do naszej "piwnicy"?

Sir_LukaS napisał(a):nie wiem czy potrzebny mi psychiatara .
A jesli jest potrzebny? Co wtedy?

Sir_LukaS napisał(a):Po prostu czesto i szybko sie denerwuje nawet niekoniecznie potrzebnie . Moja mama miała nerwice tego jestem pewny. Nie wiem czy to dziedziczne Denerwuje sie łątwo szybko i az mnie "nosi "
Nie wiem czy sie to dziedziczy, przeciez to nie schiza, mozliwe ze jednak nie, ale pewna sklonnosc do nerwic jest uwarunkowana srodowiskowo. Wyzej podales objawy sugerujace, ze masz rowniez stany napadowe, ktore nazywasz nerwobolami. Ich podloze moze miec charakter nerwicowy, do tego dochodza jeszcze stany lękowe i masz nerwice jak sie patrzy :) Czlowiek w nerwicy niekoniecznie musi sie denerwowac, chociaz hustawka emocjonalna jest niejako wpisana w objawy osiowe wszystkich zaburzen afektywnych. Pozdrawiam i zdaje sie, ze... witaj w klubie :)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Sortuj wg