Azyl

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Azyl

przez krzyś1182 03 sty 2010, 14:48
Mam depresję lękowo-nerwową i od jakiegoś czasu mój stan się pogarsza chociaż staram się jeszcze bardziej niż dotychczasz.Trudno mi to zrozumiec i sam nie mogę tego zrozumieć dlaczego tak się dzieję.Mam problemy z wychodzeniem z domu ale odnoszę wrażenię że ludzie których mijam w sklepie lub gdziekolwiek patrzą na mnie bardzo dziwnię i momentalnie dostaję ataku lęku ,to jest straszne robię się blady jak ściana.A za tym jedynym miejscem gdzie jestem bezpieczny to jest mój dom.To on stał się moim AZYLEM a zarazem klatką ,więzieniem.

Re: Azyl

przez ewaryst7 03 sty 2010, 15:46
witaj.Czy leczysz się?

przez ewap99 03 sty 2010, 22:05
Uwazam ze warto wyjsc i poprosic i fachową pomoc znam ten stan w depresji mimo wszystko aktywnosc pomaga wiem to z autopsji
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 03 sty 2010, 22:14
Konieczny specjalista.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Sortuj wg