Po prostu nie pasuje do tego świata

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez tahela 22 sty 2013, 23:38
zapisz sie do darmowej szkoły wieczorowej dajacej mature, przestan pic , zapisz sie do psychiatry z NFZ, zarejestruj sie PUP i masz juz ubezpieczenie
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez LEvanDER21 23 sty 2013, 09:57
Byłam dziś w Urzędzie Pracy, mam w sobie teraz tyle energii... Choć ciekawe, jak długo to potrwa. Do kolejnego doła i alkoholu?
Oby nie. Duszności mam wciąż... Może to zapalenie płuc? Albo astma?

przez wioletka84 24 sty 2013, 15:53
dużo jest takich osób jak Ty tylko się nie odkrywają i każdy żyje w tym swoim magicznym świecie, popatrz ilu ludzi na portalach przedstawia się jako idealnych mężów, żony kochające rodziny, a ich życie codziennie to maskara jak się potem przypadkiem okazuję , kłamstwo i obłuda to codzienność dzisiejszego świata.....smutne ,ale prawdziwe....
Smaczna oraz zdrowa dieta z dostawą pod wskazany adres. || Antyalergiczne dywaniki dla dzieci z motywami bajek.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez niebieskie.niebo 24 sty 2013, 16:47
wioletka84 napisał(a):dużo jest takich osób jak Ty tylko się nie odkrywają i każdy żyje w tym swoim magicznym świecie, popatrz ilu ludzi na portalach przedstawia się jako idealnych mężów, żony kochające rodziny, a ich życie codziennie to maskara jak się potem przypadkiem okazuję , kłamstwo i obłuda to codzienność dzisiejszego świata.....smutne ,ale prawdziwe....

Kiedyś było podobnie. No może było więcej ludzi tzw. honorowych, ale masa się nie zmieniła.

przez NadziejaWBeznadzieji 25 sty 2013, 22:48
LEvanDER21 napisał(a):Byłam dziś w Urzędzie Pracy, mam w sobie teraz tyle energii... Choć ciekawe, jak długo to potrwa. Do kolejnego doła i alkoholu?
Oby nie. Duszności mam wciąż... Może to zapalenie płuc? Albo astma?

Cieszę się, że już jest lepiej ;)
Jeżeli 'duszności' mają miejsce także w spoczynku(w innym wypadku możebyć to wynik stresu/lęków), nic nie szkodzi przecież zajrzeć do zwykłego lekarza ogólnego jeżeli Cię to uspokoi, a przecież spokój w twoim przypadku jest przecież teraz najważniejszy.

Pozdrawiam.

Sortuj wg