Co robic?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Co robic?

przez Vandzior 01 sty 2010, 07:40
Witam, nie wiem po prostu co robic. 1,5 roku temu, rzucilem dziewczyne, poniewaz mnie zdradzala. Skrzywdzilem ja tym, tak mi sie wydaje chociaz, no i nie moge z tym tak caly czas zyc. Oczywiscie przeprosilem ja za to, i nie daje mi to i tak spokoju, pisze z nia normalnie, ale raz na jakis czas. W klasie wgl z nikim nie gadam, nikt nie lubi mnie i wgl. Wszyscy maja mnie za przeproszeniem w dupie. Nie mialem przyjaciol od 1,5 roku, teraz poznalem 2 osoby. No zaprzyjaznilismy sie, i jestesmy przyjaciolmi. No i pocieszaja mnie, zawsze na jakis czas czuje tak jabym nie mial depresji, lecz to tak zazwyczaj na te kilka dni. Potem to sie znow zaczyna. :( Moj przyjaciel zapoznal mnie ze swoja kolezanka, no i ona mowi, ze mnie nie olewa, ale zawsze jak ona cos chce to zrobie, a jak ja chce to nie bo nie chce jej sie itp. Czyli to tak jakby kurde mnie olewala jak reszta. Nawet ojciec mnie olewa, poprostu nie licze sie dla niego. Zawsze jak cos to sie o brata pyta tylko, bo to jego pupilek tak mozna powiedziec. Zawsze w klotnie z ojcem wpadam, bo przykladowo, jestesmy na weselu wesele sie zaczyna o 19, no i ojciec zaczyna pic ostro, i spi juz w aucie, o 20:30. Bo pije szybko, byle wypic, ma w dupie czy sie najebie czy nie, ale /cenzura/ musi wypic. Pomoc w domu to /cenzura/ mac tez nikt nie moze, malowalem pokoj, sam musialem meble przenosic. Bo po co mu /cenzura/ mac pomagac, /cenzura/ juz to. Przepraszam, za moje slownictwo, ale sie mozna wsciec. No mam cos takiego, iz jest mi glupio, zle, smutno czy cos zazwyczaj to jak mnie mocniej depresja dopadnie, no to wtedy mi najpierw w brzuchu tak dziwnie jest, potem po prawej stronie klatki piersiowej ale w srodku , no i na koniec serce mnie nawala nie wiem, czy od tego ze serce boli, ze nic sie nie dzieje czy cos. Nie wiem juz sam. Do lekarza nie chodze, bo u nas to taki lekarz, jak z mojej dupy traba, tzn. kolezanka byla, bolalo ja tylko gardlo i miala kaszel, i chciala isc na chorobowe, a on do niej, ze ona ma A/H1N1, no i ma w domu siedziec sama. Siostrzeniec byl, no i kaszel mial, no to powiedzial, ze on ma jakies zapalenie, i ze moze umrzec za kilka dni. Tacy Ci lekarze pojebani sa. Wkurwiac ludzi to potrafia. Ale kurde leczyc nie. Po prostu nie wiem co mam robic. ;( Po prostu z 3 osobami pisze, no z 3 przyjaciolmi, bo jedna ostatnio poznalem, lecz nie wiem czy moge ja nazwac juz przyjaciolka, ale wydaje mi sie ze tak. Ale w dupie z tym, nie wiem co robic. :( Pomozcie jakos...

Re: Co robic?

przez Majster 01 sty 2010, 11:10
No nie ukrywam, ze powyzsza wypowiedz wywarla na mnie wrazenie ;)
Deprechy zadnej nie masz, na 100%. Nerwicy byc moze tez nie, po prostu kazdy sie czasem wkurzyc, prawda? A otoczenie? No coz, masz pecha, nie kazdy zyje w modelowej rodzinie z serialu ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez ewaryst7 01 sty 2010, 11:36
Witaj.Masz trudne życie , i nic dziwnego , że nie czujesz się komfortowo.Radziłabym ci psychoterapię.Myślę , że pomogłaby Ci stanąć na nogi , i złapać równowagę...Szukaj dobrego psychologa , iszczerze porozmawiaj z ojcem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gringo 01 sty 2010, 13:49
Jakby sie tak glebiej zastanowic to pol Polski wymaga psychoterapii.

Te bole, ktore masz to bole wywolane stresem (prawdopodobnie), ale do lekarza wypada pojsc.
Depresji ani nerwicy jeszcze nie masz.

Wiecej relaksu i nie przejmuj sie ludzmi, oni tak maja, ze zwykle robia nie to, czego sie od nich oczekuje. Masz 3 przyjaciol, a sa ludzie ktorzy nie maja sie do kogo odezwac.
Gringo

Sortuj wg