mam dosyc czesc 1

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

mam dosyc czesc 1

przez dragon1980 27 gru 2009, 17:40
Jestem zniszczony spalony. Kiedy w lesie nastapi pozar, w nastepnym roku gleba jest zyzna.
Mna zadza inne prawa natury.
Ciagle zadaje sobie pytanie co sie ze mna stalo?
Ile moze byc czlowiek w takim marazmie myslowym?
Co musi sie stac aby normalnie zyc?
Con zrobic zeby przestac nienawidziec?
Jestem tak rozklekotany I bezuzyteczny. Nie moge patrzec na ten kraj I na tych ludzi. Nienawidze tej pracy jak …. nawet nie wiem do czego to porownac. Nic mnie nie cieszy, o niczym nie marze. Pamietam jak kiedys zasypialem I mocno modlilem sie o to aby niespac samemu. Teraz wszystko mam I nadal jest mi smutno.
Czuje ze juz nic u niezbuduje. Ogladajac juz poraz tysieczny koncert madonny z 2006 roku zdalem sobie sprawe ze stoje w miejscu. Ona juz nagrala kolejny album singiel a ja cofnelem sie jeszcze dalej. Chcialbym uciec, wyjechac z tego kraju. Nie jestem taksowkarzem, nie poczuje sie nim juz nigdy. Na swoje urodziny prosilem o to abym nauczyl sie znowu smiac.
Stalem sie leniwy, watly nadwrazliwy. Drazni mnie wszytko.

Czuje sie jak na karuzeli. Czasem jak w teatrze. Wstaje rano I czuje sie jakby ktos mnie wssal z energi. Potem w zaleznosci jak sie czuje albo jestem zly I mysle o zemscie albo zamykam sie w sobie. Kiedy nie pije I nie pale gandzi jest stabilnie wahania nastrojow sa mniej dotkliwe. Jestem za slaby na alkohol. Martwi mnie brak kontaktu z Bogiem. Chce sie do niego przyblizyc I juz szybko sie oddalam. Po moim ciele nic nie widac moze tylko po oczach. Nie mam apetytu ale tez nie katuje sie glodem I przejedzeniem. Jedyne to co mnie martwi to lustro? Uciekam od niego.Lustro to symbol leku.

Re: mam dosyc czesc 1

przez ewaryst7 27 gru 2009, 18:11
Witaj.Napisz coś więcej.Czy leczysz sie?

przez basior 27 gru 2009, 19:00
ale chyba masz jakies marzenia? co?
basior

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zalamka87 28 gru 2009, 13:44
pójść do lekarza albo trwać w tym nadal

przez rehak14 29 gru 2009, 01:08
dragon spokojnie życie jeszcze nie raz cię popieści i nie raz cię zgnoi najważniejsze jest abyś chciał żyć i czekał co to będzie ja miałem identyczną sytuację później postanowiłem wyjechać jak najdalej od polski i teraz jestem w Szkocji studiuje nie pije już jestem wolny mogę robić co chcę i to co sobie wymarzyłem. Pozdrawiam cię i czekaj każdy ma swoje dobre chwile.
REHAK14

przez Majster 29 gru 2009, 08:43
Ale planujesz jakies leczenie? Jestes swiadom, ze depreche mozna zaleczyc?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Gringo 29 gru 2009, 18:55
Mozna tez wy-leczyc.
Gringo

przez Donkey 30 gru 2009, 10:43
Własnie opró tego ze mozna zaleczyc to mozna tez wyleczyc :)
I ta druga opcja bafrdzo mi sie podoba!

przez Majster 30 gru 2009, 11:20
Zgadzam sie z Wami. Ale skoro to taki pesymista, to moze nie zaczynajmy od terapii szokowej, tylko wiecie - malymi kroczkami ... ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Sortuj wg