...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

...

przez kamilll 22 gru 2009, 16:43
nie wiem co ze mną się dzieje czuje się żle nic mnie nie obchodzi jestem obojettny na wszystko ; miewam myśli samobójcze , jestem młody maturzysta w tym roku w szkole też jakoś ic uczyc mi się sie chce , poprostu straciło to dla mnie sens tak jak wiele różnych rzeczy ,mam wrarzenie że bliscy mają mnie ża głupiego co bardziej pogłebia mój stan , nie wiem co mam robić? nie wiem sam jak to nazwać niby matura a mnie to nie obchodzi mówie że mam to gdzieś i wogóle zaczołe sobie nieraz drinkowac co na chwile polepsza całą sytuacje. ale czuje się do bani ,nie mam rzadnych motywacji ,ten stan zaczoł się od kąd dziewczyna ze mna zerweła ,to było jakos na wiosne .myśle że moje życie to porażka że po co ja jestem na tym świecie i takie tam rzeczy . może ktos potrafi odpowiedzieć na stan w kórym się znajduje i prosze o odp. <specjalisty ktos kto się zna >

Re: ...

przez Majster 22 gru 2009, 17:28
kamilll napisał(a): <specjalisty ktos kto się zna >

Czyli kogo?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez agusiaww 22 gru 2009, 20:56
Skoro masz mysli samobojcze to idz do psychiatry, byc moze masz depresje, ktora sie bedzie poglebiac.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zalamka87 23 gru 2009, 21:15
odpowie Ci psycholog albo psychiatra nie ma co zwlekać z wizytą :)

Sortuj wg