Mam pytanie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Mam pytanie

przez magbej 14 gru 2009, 19:35
Mam pytanie i nie wiem czy to objawy depresyjne.
Ma strach przed niektórymi osobami , bardzo nerwowy jest , słaba koncentracja , ma zmienne nastroje , myśli samobujcze , tnie się
Ostatnio edytowano 14 gru 2009, 19:41 przez magbej, łącznie edytowano 1 raz

Re: Mam pytanie

przez Majster 14 gru 2009, 19:40
A u kogo obserwujesz takie objawy? U siebie? To co podales moze dotyczyc kazdej osoby na ulicy: kazdemu zdarza sie kogos nie lubic, miec gorsze dni, zwlaszcza, ze zima idzie nastroje siadaja czesciej niz latem. Pozdrawiam :)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez magbej 14 gru 2009, 19:41
mnie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 14 gru 2009, 19:44
O myslach samobojczych i cięciach pojawilo sie po mojej odpowiedzi. Nie wkrecasz nikogo? Nie jest to proba zrobienia komus kawalu? Jesli faktycznie czujesz sie podle opisz to bardziej szczegolowo. A somatycznie jak jest? Serducho pracuje rowno?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez magbej 14 gru 2009, 19:48
kawału nikomu nie robie
Hymm to tak mam lęki przy niektórych osobach źle się czuje bardzo szybko się też denerwuje mam bardzo szybką zmieność nastroju .
Gorszych dni nie mam mam tak od 5 lat

przez Majster 14 gru 2009, 19:54
A sumarycznie to ile masz latek?
Malo piszesz, trudno cos wyraznie powiedziec, zreszta ze mnie zaden specjalista. Wstepnie to albo NL, albo FS. Poczytaj sobie w nerwicach, depresji raczej nie masz, ale glowy przeciez nie dam. Zacznij tez myslec co by bylo gdybys poszedl do psychologa? Pozdrawiam.

przez madame butterfly 14 gru 2009, 21:36
magbej, jeżeli masz myśli samobójcze i dochodzi do samookaleczeń u Ciebie to musisz koniecznie udać się do specjalisty! Bo Twój problem jest naprawde poważny. A podaj mi jeszcze jekies objawy, bo zmiennosc nastrojow, nerwowosc i samookaleczenia pasuja mi do borderline...

[Dodane po edycji:]

Majster napisał(a):Wstepnie to albo NL, albo FS.

Moge spytac co to jest FS?
madame butterfly

przez Majster 14 gru 2009, 21:45
Fobie Spoleczne. Ale border faktycznie tez moze tak wygladac. Skąpy opis tez daje taka przeslanke. Depreche raczej wykluczam bo nie byloby raczej mowy o samookaleczeniach tylko od razu o konkretnej probie samobojczej. Zreszta wszystko jedno co to jest - specjalista jest od diagnozy a nie forum. Pozdrawiam :)

przez polakita 15 gru 2009, 13:01
magbej, dobrze to nie wygląda, i niezależnie jak to nazwiesz, powinnaś szukać pomocy... ! Dlaczego w pierwszym poście piszesz o sobie w trzeciej osobie "ma" a nie "mam"?
polakita

Sortuj wg