problemy z depresją

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: problemy z depresją

przez Majster 20 gru 2009, 16:54
Tu nie chodzi o narzekanie bo tu w koncu nie dziadki u internisty z wynikami morfologii. Ale fotke zapodaj boś facet w koncu chyba i nie pękasz, prawda? Zobaczysz, jeszcze bedziesz miał tutaj branie :P
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez *Wiola* 20 gru 2009, 18:22
Azotox

My wcale mu nie dokuczamy , próbujemy rozmawiać , żartować i coś z niego wyciągnąć. Poczytaj temat od początku zobaczysz,że nie jest łatwo .

Pawle

No teraz to mnie już wkurzyłeś. Do cholery skąd Ty wiesz jak Cię widzą inni??? A może nie pozwalasz im się zbliżyć, bo z góry zakładasz ,że i tak się Ciebie brzydzą. Wtedy ludzie odbierają Cię jako kogoś niedostępnego, może nawet uważają ,że zadzierasz nosa. Więc uciekają
Moderator

przez Paweł75 20 gru 2009, 19:43
Nie jest łatwo coś ze mnie wyciągnąć? Mówię wszystko jak na spowiedzi. Naprawdę bardzo sie ciesze że mogę z Wami pisać żarty też mi się podobają zwłaszcza ten że będę miał branie, to się Panu Majstrowi udało. Pytasz skąd wiem jak mnie widzą inni, to całkiem proste zawsze moje pierwsze spotkanie było też ostatnim czasem nawet nie trwało dłużej niż 5 minut. A jeśli chodzi o zdjęcie to z tym jest pewien problem to co mam nie jest aktualne i poza tym nie umiem go nigdzie dodać ale mogę wysłać może ktoś mi powie co jest nie tak bo dziewczyny które poznaje mówią mi ze to ze względu na pogodę muszą uciekać. Pani Wiolu proszę się nie złościć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 20 gru 2009, 19:50
Zapodaj czlowieku tą fotke i utnijmy temat wygladu. Przejdzmy do wazniejszych rzeczy bo podejrzewam, ze powodem Twoich kiepskich notowan u plci przeciwnej nie jest wyglad tylko Twoje kompleksy (zaden wstyd, na tym forum to powszechne). Moze wtedy dyskusja wejdzie na wlasciwe tory ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Erwin 20 gru 2009, 19:54
A co go tak usilnie namawiasz na pokazanie fotki? Podrywasz dzieci w necie? :lol:

przez Paweł75 20 gru 2009, 20:11
Nie jestem dzieckiem. A chyba chce poznać zdanie ludzi którzy nie mają powodu kłamać.

przez Azotox 20 gru 2009, 20:16
Nie rozumiem po co ta fotka. Przez pryzmat wyglądu będziecie oceniać na jakie traktowanie zasługuje? Jeśli jest przystojny to okey, nie zasługuje na pogardę tak? a jeśli nie jest to co..?
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez Paweł75 20 gru 2009, 20:37
Przystojny na pewno nie jestem tego łatwo się domyślić, ale ma Pani racje to nie jest powód żeby mnie kopać. Chyba nie jest.

przez *Wiola* 20 gru 2009, 20:46
Azotox

Poczytaj dokładnie, kto chce tu go oceniać . Po prostu chcemy wiedzieć czy ma powody do tak niskiej samooceny, czy są to tylko nieuzasadnione kompleksy.

Pawle Po pierwsze to nie pani:) może jestem starsza od Ciebie, ale tutaj sobie chyba nikt nie paniuje:)
2. Wcale się nie złoszczę. :D
3. Czy Ty się spotykasz tylko w ciemno?? Tzn One nie wiedzą wcześniej jak wyglądasz?
4. Z tą spowiedzią, to przesadzasz:), mówisz raczej mało i ogólnikami, tak naprawdę to nadal niewiele o Tobie wiemy.
Moderator

przez MOCca 20 gru 2009, 21:04
No to dawaj co tam masz ;) Przystojny nie przystojny ...grzoszność wymaga poświęcenia chwili czasu, no nie takiej małej skoro się umawiacie. To akurat nie powinno przeszkadzać w prowadzeniu zwyczajnej rozmowy.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Paweł75 20 gru 2009, 21:40
Mówiąc Pani okazuje w ten sposób szacunek wychowany jestem na dziewiętnastowiecznej literaturze może to dlatego.Nie spotykam się w Ciemno to znaczy mają moje zdjęcie przed spotkaniem inne po prostu mówią że to za szybko i nigdy się nie chcą spotkać. Staram się mówić wszystko naprawdę.

przez *Wiola* 20 gru 2009, 22:55
Dzięki za szacunek, ale mimo wszystko wolę żebyś się zwracał po imieniu:)
Wynika z tego ,że jeśli widziały zdjęcie i się spotykają to znaczy ,że akceptują Twój wygląd, te którym się nie podobasz odmawiają spotkania. Myślę, że to zupełnie normalne,że nie wszystkim się podobasz, z każdym przecież tak jest.Natomiast trudno powiedzieć co jest nie tak jeśli rezygnują po spotkaniu. Może jesteś tak bardzo nieśmiały, albo z góry nastawiony na porażkę i tak też się dzieje. Myślę ,że najpierw musisz się zająć swoja chorobą, zacząć się leczyć, chodzić na terapię i dopiero gdy poprawisz swoją samoocenę próbować się z kimś umawiać, bo w ten sposób to wpadłeś w błędne koło. Masz niską samoocenę i to psuje Twoje relacje z kobietami, gdy się z nim nie udaje Ty się jeszcze gorzej oceniasz i tak w kółko. Spróbuj nam opowiedzieć coś więcej o sobie, napisałeś w którymś poście ,że masz nietypowe hobby, co to takiego?? Jak wyglądają Twoje relacje z rodziną?
Moderator

przez Paweł75 20 gru 2009, 23:38
Uciekam z realnego świata w świat książek bardzo lubię literaturę rosyjską Czechow Tołstoj, Gogol itd czytam tez biografie pisarzy i kompozytorów, historie, ostatnio psychologię. Słucham tylko dwójki, chodzę do teatru lubię dobre kino. Ja wiem powiecie że nie ma w tym niczego dziwnego, ale powiedzcie ilu macie znajomych którzy słuchają dwójki, bo ja nie znam nikogo takiego. Nie mówię ze to mi przeszkadza, ale jednak czuje że patrzą na mnie jak na jakiegoś dinozaura. Nie wiem ale wydaje mi sie ze mam jakąś skłonność do mizantropi to chyba jakaś obrona przed tym żeby nie być cynikiem. Bo chyba tylko to zostaje rozczarowanemu idealiście.

przez *Wiola* 20 gru 2009, 23:53
Paweł75 napisał(a):Ja wiem powiecie że nie ma w tym niczego dziwnego, ale powiedzcie ilu macie znajomych którzy słuchają dwójki, bo ja nie znam nikogo takiego. .

Masz rację, tak właśnie powiem:) Faktycznie nie kojarzę nikogo kto słucha tylko dwójki, ale z pewnością nie jesteś jedyny, inaczej dawno by zbankrutowali:)
Jeśli chodzi o ucieczkę z realnego świata to myślę, że każdy z nas tak ma. Gdy poczujemy się zranieni, bezsilni, nieszczęśliwi szukamy sposobu by poczuć się lepiej. Akurat masz bardzo dobre sposoby, bo niektorzy wybieraja bardzo destrukcyjne.
Przepraszam wlasnie zjadlo mi polskie znaki.
Nie odpowiedziales na pytanie o rodzine?
Moderator

Sortuj wg