Co zrobić?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Co zrobić?

przez Paweł23 10 gru 2009, 08:19
Witam.
Mam 17 lat i zaraz skończę 18.Nie idzie mi w szkole ponieważ mam depresje.Wiem,że nie zdam i bardzo się boję co będę dalej robić.Chcę przenieść się na szkołę wieczorową i mam właśnie z tym pytanie.Jeśli skończę liceum zaoczne to czy dostane się na jakieś studia?

Proszę bardzo o odp.
z góry dziękuję...
Paweł23

Re: Co zrobić?

przez wovacuum 10 gru 2009, 08:24
Paweł23, jasne ,ze dostaniesz siè na studia!!ja tez skonczylam liceum wieczorowe(z powodu ciàzy) i dostalam siè na studia bez problemu,aczkolwiek nie ukonczylam ich bo zabraklo mi kasy niestety..przepustkà na studia jest w dalszym ciàgu matura :D wybierasz siè na dzienne czy zaoczne?
wovacuum

przez Paweł23 10 gru 2009, 08:27
Chcę bardzo iść zaoczne,ponieważ nie idzie mi normalnie w liceum...Mam depresje silną i nie wiem czy dostane się na studia,a bardzo chcę....
Paweł23

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 10 gru 2009, 08:29
To moze czas zaczac walke z depresja? Mozna wygrac ;) Pozdrawiam :)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez wovacuum 10 gru 2009, 08:30
Majster, czy Ty wogole sypiasz?? ;)

[Dodane po edycji:]

Paweł23, no wlasnie,leczysz siè?jakas psychoterapia,moze leki?napisz cos o sobie? ;)
wovacuum

przez Majster 10 gru 2009, 08:37
Sypiam od 3-4 lat doskonale i bez wspomagania: 6h/dobe czasem nawet dluzej ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez wovacuum 10 gru 2009, 08:41
Majster, oo to gratulacje!!ja od 2 miesiècy sypiam dobrze i tez bez prochow!!milo czyta siè posty ludzi tak pozytywnie nastawionych jak Ty.Oby wiècej takich ludzi na tym forum ;)
wovacuum

przez Paweł23 10 gru 2009, 10:36
Tak biorę leki na dzień i na sen.Niedługo jadę do psychiatry na wizytę.Wszystkie kłopoty związane z depresją są przez szkolę.Boję się tego co będzie dalej.Boję się też o mój związek z dziewczyną.Nie wiem jak zareaguje na to wszystko.Nie wiem jak mam jej to powiedzieć i jeszcze do tego mieszka daleko:(nie wiem naprawdę....
Paweł23

przez Majster 10 gru 2009, 13:50
Ale napisz cos wiecej: Jak dlugo sie leczysz, kiedy zachorowales? Kiedy pierwszy raz byles u psychiatry? Co na to rodzina i panna? Koledzy w szkole?Skad wiesz ze to szkola? Ja przyczyne poznalem dopiero na terapii, przedtem lokowalem ją w kompletnie innym miejscu. Jakie leki bierzesz? Jak sie uczysz, w ktorej jestes klasie? Cholerka, ze z ludzi to wszystko trzeba korkociagiem wyciągac ... :D

Sortuj wg