Nawrót depresji

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Nawrót depresji

przez Zenonek 04 gru 2010, 20:09
Wujek_Dobra_Rada,

No dobrze, ze Anafranili pomogl. To jest lek skuteczny nawet u 70-80 % chorych, podobnie jak Amitryptylina czy Imipramina.

Reszta lekow to jakies tam wspomagacze, ktore tam u co 3.-5. wywolaja pozadany efekt.

Ja mysle, ze pomogla by mi wysoka dawka gdzies z 200-300 mg Sertraliny, jednak nie bede sie w to bawil.

Jest kiepsko ze mna, jednakowoz jestem w stanie cos tam robic, pracowac i zyc.

Aha - uczciwie musze napisac, ze po polroczym zazywaniu Zoloftu jest jeden pozytyw :

- jestem spokojniejszy, nie miewam tachykardii

Jednak nie to bylo moim glownym problemem, wiec specjalnie sie z tego nie ciesze, gdyz jak w wiekszosci przypadkow mam depre reaktywna,

przez Wujek_Dobra_Rada 04 gru 2010, 20:13
Zenonek, Próbowałem dawki 200 mg i oprócz takiej sztucznej stymulacji i rozdrażnienia, większych pozytywów nie odnotowałem. Dopiero zmniejszenie do dawki 50mg + dorzucenie Anafranilu 75, było sporym przełomem. Cudu nie ma. Ale mój stan jest nieprównywalnie lepszy.
Wujek_Dobra_Rada

przez montechristo 04 gru 2010, 20:41
Ja miałem dostać anafranil - mój psychiatra powiedział że to kozak lek na deprechę - ale skończyło się na trittico i jest w miarę ok biorę już 1 rok

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg