ciąża!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: ciąża!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez namiestnik 28 paź 2009, 22:12
bliksa, rozbawiłaś mnie :)

Razorbladerka_ - i jak byłaś? Marsz szybko do lekarza. I super, że masz takiego faceta co Cię wspiera!!!! :)

przez bliksa 28 paź 2009, 22:24
namiestnik, mianowicie czym? :oops:
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez Razorbladerka_ 29 paź 2009, 12:21
Tym podwoziem chyba...

Aż wstyd sie przyznać, ale stchórzyłam przed wizyta u psychiatry...zamknęłam sie w sobie i w pokoju i na wszystko miałam wy****ne................. :?
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 29 paź 2009, 12:23
Razorbladerka_, dzisiaj mialas isc??
wovacuum

przez namiestnik 29 paź 2009, 16:13
A jest ktoś z forum z tamtych rejonów? To wtedy Cię zabierze czy chcesz czy nie!!!

MUSISZ IŚĆ!

Zadzwoń, że było tak źle, że nie dałaś rady iść. Zapisz się na kolejny termin. I KONIECZNIE Idź!

Ja wiem - łatwo radzić. Też mi się tak zdarzało i nic nie pomagało. Tak czy inaczej próbuj a się uda!

przez Razorbladerka_ 29 paź 2009, 18:06
Wczoraj miałam iść o 15.... powstała we mnie taka blokada ogromna, ze nie moglam jej przelamac... :(
a jutro mam isc na kolejna konsultacje w sprawie terapii o 8rano!!!!!! jak ja spie do 10!!! przeciez bede nieprzytomna!!!:( i juz strasznie sie boje, ze znowu stchórze.... ;(
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

przez namiestnik 29 paź 2009, 18:23
IDŹ!!!!! Możesz iść nieprzytomna. Nawet w piżamie (ale załóż na to kurtkę bo zimno). Ale idź!

przez linka 29 paź 2009, 18:36
Razorbladerka_, a twój chłopak w ogóle się orientuje co jest?
Wie, że nie chodzisz do ginekologa i tak to olewa?........jutro masz iść, boisz isę sama, niech weźmie choć jeden dzień wolnego i cię tam siłą zatarga ;) , jakaś koleżanka...ktokolwiek.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez tet 29 paź 2009, 20:53
ginekolog to nic takiego. W szpitalu tyle się narozchylałam że.. heh. Ja się bardziej boję dentysty :roll:
tet

przez linka 29 paź 2009, 21:27
tet napisał(a): Ja się bardziej boję dentysty :roll:

To możemy sobie łapki podać :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Razorbladerka_ 30 paź 2009, 12:43
linka, chłopak wie o wszystkim, ale co on może...? namawia mnie i co z tego... wie ze wtedy sie tylko wsciekam i w końcu odpuszcza bo sie zaczynamy klocic... o tym zebym sama sie wybrala to nie ma mowy nawet tak mnie strach paralizuje a on nie moze teraz brac wolnego bo jeszcze nie przedluzyli mu umowy a jak nie przedluza to nie bedzie kasy na zadnego lekarza :(

przez magdalenabmw 30 paź 2009, 14:51
Razorbladerko- byłam dziś u ginekologa. Praliżował mnie strach, cały ranek wymiotowałam bo nie dość że do faceta musiałam iść to jeszcze wiedziałam, że coś złego sie dzieje!
I poszłam, i było dobrze, nie żałuje! Naprawdę spoko facet :mrgreen:
I dzięki Bogu nie mam guza ani nic, poprostu infekcja stara mi sie odnowiła i muszę ją wyleczyc bo to najpewniej to mi promieniuje i plecy mnie bolą.

Także marszem do ginekologa- wiem, ze ciężko bardzo sie zebrac, ale jak juz tam sie jest to jest sympatycznie, tym bardziej jak sie idzie tylko profilaktycznie :smile:
magdalenabmw

przez tet 30 paź 2009, 15:08
Magda winszuje "tylko-infekcji" ;) Ja muszę brać tabletki przeciwzapalne, za 3 miesiące do kontroli - powtórna cytologia, jak się nic nie zmieni to mnie wypalą tam w środku heh. Ale jak pisałam - dla mnie to nic wielkiego, depresja i nerwica najgorsze suki :evil:

Razor do lekarza! :evil:
tet

przez magdalenabmw 30 paź 2009, 15:12
No ja mam leki na miesiąc (mój facet też dostal) i za miesiąc mam przyjsc na cytologię, i wtedy tez zobaczy co z tą nadżerą, być moze tez mnie będą wypalać, ale mam nadzieję ze nie :smile: I tak lepsze to niż jakiś rak.

Nie bójmy sie, najwazniejsze to nie popadac w paranoję :smile: Dla mnie tez nerwica to największy shit.......
Swoją drogą ocipieli z cenami tych lekow, bez refundacji 166zl, a bez 60zl.......
magdalenabmw

Sortuj wg