NIE WIEM ....co się ze mną dzieje...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

NIE WIEM ....co się ze mną dzieje...

przez aga. 19 paź 2009, 15:28
Byc moze to co napisze bedzie glupie...byc moze przesadzam... Kompletnie nie wiem co sie ze mna dzieje zawsze wszyscy uwazali mnie za zywa,energiczna i dynamiczna osobe...a teraz jakby cos mnie przygasilo. Ostatnie dwa lata spedzilam w Anglii.Do Polski wrocilam w maju i nie mam ochoty na nic...nie chce mi sie nic robic, nie moge spac;/ po 5 razy sprawdzam wieczorami kazde drzwi w domu...unikam znajomych praktycznie z nikim sie nie widuje. Nie mam nawet odwagi zeby poszukac pracy...napadaja mnie rozne mysli zwiazane z pobytem zagranica wszystkie zle chwile wracaja i doprowadzaja mnie do takiego stanu ze wyluzowac sie moge tylko kiedy wypije lampke wina czy szklanke piwa co sie ze mna dzieje?? Czy jaa to juz nie ja??
aga.

Re: NIE WIEM ....co się ze mną dzieje...

przez celineczka3 19 paź 2009, 15:53
Bez wzgledu na przyczyne tego stanu,to z alkoholem lepiej uwazaj.Jesli czujesz ze sobie nie radzisz to idz do lekarza po cos na uspokojenie, bo jak na razie jestes na najlepszej drodze do uzaleznienia.
celineczka3

Re: NIE WIEM ....co się ze mną dzieje...

przez agusiaww 20 paź 2009, 12:07
Po prostu przechodzisz przez okres adpatacji znowu w Pl, po pewnym czasie sie powinno unormowac, a jak nie to wskazana wizyta u psychologa.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg