straszne lęki

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

straszne lęki

przez masaj111 11 paź 2009, 20:10
witam
Mam potworne lęki i do tego natrętne myśli. Biorę od tygodnia coaxil ale czuje się po nim fatalnie, boli głowa i w ogóle mi nie pomaga.
czy ktoś to przechodzi? nie wiem co mam robić. Jak z tym walczyć, nie mogę nawiązać kontaktu z ludźmi, wydaje mnie się, że każdy mnie olewa.

Re: straszne lęki

przez tet 11 paź 2009, 20:54
A ten coaxil to dostałeś po wizycie u psych.? Ja też się czułam 'niezbyt' lekko mówiąc po lekach w pierwszym tygodniu brania. Teraz zauważam stopniową poprawę.. Lęki i natrętne myśli.. no cóż, zabrzmię bezczelnie, ale taka uroda nerwicy :-|
tet

przez ewaryst7 12 paź 2009, 06:51
Witaj .Cierpliwości.Na dzialanie leku , trzeba poczekać.Na początku , można czuć się gorzej.Nie martw się.Będzie ok:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewap99 12 paź 2009, 10:13
Czasem tak bywaze czujemy sie ignorowani ale mysle ze tu znajdziesz zawsze kogos kto ma akurat czas i ochote ci odpisac w koncu rozumiemy prawda? :smile:
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

Sortuj wg