brak checi do obowiazkow

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: brak checi do obowiazkow

przez linka 21 paź 2009, 17:35
pizzacanto, słuchaj, ja nie jestem w żadnej pułłapce.......mam życie osobiste, które mi się układa i je kocham, mam szkołę do której mam masę zastrzeżeń, ale generalnie lubię swój kierunek - MI MOJE ŻYCIE ODPOWIADA, nie jestem w żadnym syfie, w żadnej matni, kontrolowana przez społeczność........

Nie biorę proszków, nie znieczulam się - jestem szczęsliwa, a proszki tylko pomogły mi to osiągnąć dzięki terapii i pracy nad sobą.
Ty zaś siedz na dupce, kwitnij i narzekaj - zobaczymy kto znas będzie bardziej szczęśliwy :lol:

Anna R., ale co Ty, to my się nie znamy......takie głupie i ograniczone, choć też niby humanistki a nic nie rozumiemy ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Anna R. 21 paź 2009, 17:37
No, ignorantki po prostu :lol:

[Dodane po edycji:]

Linka, ta dyskusja dyskusją być przestała i straciła dla mnie pewien poziom, który do wymiany zdań pomiędzy ludźmi kulturalnymi jest niezbędny. Przestałam wiec pana Pizzacante traktować poważnie. On nas próbuje zmusić do obrony i tłumaczenia się z tego, dlaczego my jesteśmy szczęśliwe, a on nie, co jest według mnie szczytem idiotyzmu. Po prostu paragraf 22 w pełnym rozkwicie ;)
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez Korba 21 paź 2009, 17:59
pizzacanto, Ty nie widzisz, że my nie krytykujemy Twojego sposobu postrzegania świata (wyobraź sobie jestem świadoma, jak bardzo on jest niedoskonały), my krytykujemy Twoją postawę.
Nie jest pytaniem tutaj co widzisz, tylko co z tym robisz i jak to robisz.
Nikt tu nie napisał, że świat jest cacy, a to że jesteśmy zadowolone z życia wynika nie z tego, że jesteśmy ślepe, tylko z tego, że postanowiłyśmy wbrew niedoskonałościom świata znaleźć w nim jakieś pozytywy i miejsce dla siebie. Nie możesz ludźmi gardzić tylko dlatego, że potrafią cieszyć się życiem.
Korba

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pizzacanto 21 paź 2009, 22:31
ok

Sortuj wg