nie potrafię już

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

nie potrafię już

przez olga_33 04 paź 2009, 19:53
Siedzę w kącie. Jestem tu pierwszy raz, nie wiem co mam zrobić by moje myśli pobiegły gdziekolwiek.
Mam zdiagnozowaną depresję, od kilku dni nowe leki, które jeszcze nie działają. Dziś już nie potrafię , jedyna myśl jaka mi przychodzi do głowy to by połknąć wszystkie tabletki za jednym razem i zasnąć, i spać , i już nie mysleć.

Re: nie potrafię już

przez bliksa 04 paź 2009, 20:54
olga, no co ty ;) przeciez na działanie lekow trzeba poczekac i uzbroic sie w cierpliwosc. nie ma hop siup, za łatwo by było, ale rozumiem cie bo sama czekalam 3 tyg. ponad zeby zaczeły dzialac. główka do góry ;)
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez szklanyczlowiek 06 paź 2009, 12:39
Sam mialem wiele razy takie mysli wiec nie dziwie sie, ja biore tabletki od 4 tyg i reakcja zerowa, nie mam sily juz dluzej sie meczyc. Wiem, ze to ci nie pomoze co napisalem ale miej swiadomosc, ze sa osoby ktore maja ten sam problem co Ty i warto moze o tym pogadac.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewaryst7 06 paź 2009, 12:51
Witaj.Cierpliwości.Leczenie trwa.czasami trzeba poczekać kilka - kilkanaście tygodni na poprawę.Pozdrawiam :)

przez bliksa 06 paź 2009, 12:53
zgadzam sie, wszyscy chyba musielismy sie swego czasu uzbroić w cierpliwosc, bedzie dobrze ;)
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez snowwhite 06 paź 2009, 13:48
Też mam takie mysli, polknąc wszystkie i niech sie to wreszcie skonczy. Ale wiem, że musze o siebie walczyć bo sa ludzie dla ktorych jestem całym światem (bliksa; swietny ten tekst:))
Kto życia swojego nie ceni, nie wart go

przez Topie-lica 06 paź 2009, 14:51
Jakbym słyszała samą siebie. Ile razy pożądliwie patrzyłam na moje różowe pigułki. Myśl, żeby je wszystkie połknąć, była nie do odparcia. A jednak jeszcze tu jestem. Ty tez dasz radę... Powodzenia.

PS Skutki zatrucia lekami przeciwdepresyjnymi są makabryczne...Bardzo nieprzyjemna śmierć. Mnie to odrobinę powstrzymywało...
"Och, jakąż zagadką jest człowiek! (...) I właśnie dlatego pewien myślący jegomość powiedział, że lepiej go jebać niż usiłować zrozumieć."

Sortuj wg