"mam talent"

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "mam talent"

przez Korba 06 paź 2009, 12:58
Przepraszam, ale gdzie Ty próbowałeś? Tworząc stronki internetowe i pisząc na forach?? Człowieku, jak masz talent, to to nie jest dobre miejsce, żeby go "sprzedawać". Są wydawnictwa, gazety, kluby, miejsca, gdzie prawdziwi ludzie próbują stworzyć coś realnego.
Więc oglądanie głupich programów i zamartwianie się, że na jednym czy drugim forum Cię wyśmiali jest stratą czasu, a jeszcze bardziej marnowaniem talentu. Jeśli go masz, wyjdź do świata, niech Twój talent mówi za Ciebie, tylko daj mu dojść do głosu. Świat jest brutalny, więc niestety, trzeba mieć siłę przebicia (ale chcieć, to móc, wiem to z doświadczenia) - życie poza internetem stawia o wiele więcej wymagań, ale też o wiele więcej ma do zaoferowania.
Powodzenia.
Korba

przez yourpresident 06 paź 2009, 14:06
magdalenabmw napisał(a):p.s. Widzę, że masz 'parcie na szkło' jak to się mówi ;) Nie możesz znalesc sobie zajecia które nie wiąże się ze sceną/internetem/tv ??? Musisz być znany?

nie do końca, gdyż ową książkę chciałem wydać pod pseudonimem. moja twarz także nie byłaby znana czytelnikom. miałem być po prostu takim... "zorro" jakkolwiek głupio by to nie brzmiało.

tak więc nie czuję potrzeby by być na plakatach w pokoju nastolatek, czuję jedynie potrzebę by zrobić coś nieprzeciętnego. chciałbym po prostu kiedyś usłyszeć, że moja rodzina jest ze mnie dumna, spojrzeć do lustra i triumfalnie uśmiechnąć się sam do siebie, wejść do empiku i zobaczyć ludzi zaczytanych w mojej książce, a następnie wyjść z niej z głową uniesioną do góry - tyle...

ewap99 napisał(a):lubisz/akceptujesz siebie?

są dni kiedy przykładowo przed wyjściem z domu przebieram w ciuchach, a są dni w których zwyczajnie mi nie zależy i ubieram na siebie pierwszą lepszą szmatę - mam więc takie wahania samooceny.

przez magdalenabmw 06 paź 2009, 14:11
Wiesz, ale chyba kazdy czlowiek ma takie marzenia.. Ja np chcialabym byc Królową Biznesu jakkolwiek głupio to zabrzmi ;) Ale staram sie, założyłam swoją firmę i coś kombinuje zamiast siedzieć i smucic że ktoś mnie nie docenia... Sam z siebie masz być dumny, za bardzo przejmujesz sie opinią innych. To Twoje zycie, Ty masz byc dumny z siebie.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sorrow 07 paź 2009, 03:53
yourpresident napisał(a):
Sorrow napisał(a):Tzn. w jakim sensie "to nie mogłeś Ty napisać"?

było za dobre jak na gościa, który całymi dniami siedzi w domu i prócz matury nie ma na swoim kącie większych osiągnięć.

Więc może jednak spróbuj ją opublikować, co?

yourpresident napisał(a):też jestem fanem Warhammera ;]

Ja jeszcze do niedawna byłem fanem Wh40k. Jakiś czas mi się ten świat znudził, szczególnie, że najwyraźniej juz nigdy nie powstanie do niego powieść dorównująca "Space Marine" Ian'a Watson'a.

Tak swoją drogą, to mam trochę rysunków z tego świata

przez joanna5 07 paź 2009, 20:05
talent,hm,chyba go mam,wydalam 7 powiesci i 16 tomikow poetykich,moze ukaze sie niedlugo jako zbior wszystkich wierszy,mam swoich wiernych czytelikow ale juz nie chodze na spotkania autorskie,po ukazaniu sie ksiazki,zye ona wlasnym zyciem,nawet nie czytam recenzji,lubie byc anonimowa,nie pokazuje sie w mediach,przeszlam do podziemia,wylaczylam telefony i pisze kolejny tekst,,b
joanna5

przez magdalenabmw 08 paź 2009, 00:59
Joanna- mozna wiedziec w jakim wydawnictwie Cie wydają?
magdalenabmw

Sortuj wg