Mam 13 lat i jestem dręczony psychicznie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Mam 13 lat i jestem dręczony psychicznie

przez hebi 15 paź 2009, 13:53
witam znowu.gdybym niebył takim żałosnym tchórzem już bym nie żył, chciałem sie zabić ale niemogłem, nie miałem odwagi odebrać sobie życia. autobus do szkoły przyjechał, kuba z tyłu autobusu ja siedziałem z przodu, dojechaliśmy do mojej wsi wysiadamy z autobusu. kuba wraz ze swoimi czterema kumplami wysiadają z autobusu, ja też, ide chodnikiem i mam świadomość że wszyscy idą zamną i sie ze mnie śmieją kuba nawet krzyknoł " o idziemy dzisiaj z kut***m, jak on miał ? acha kołtun! kołtun sie widze opitolił"
wszyscy w śmiech na dodatek kuba rzucił wemnie garścią słonecznika a ja jak mówiłem jestem na tyle żałosny że nic nie odpowiedziałem nawet sie nie odwruciłem szedłem poprostu dalej.w domu niemiałem siły powstrzymać płaczu, dobrze ze nikogo w domu niema rodzicom o tym napewno opowiem ale niewiem czy cos z tym zrobiom, na dodatek takie upokorzenie... kilku moich kolegów i koleżanek to widziało... niewiem jak długo to wytrzymam. mam myśli i samobujcze i chciałbym też jego zabić ale jestem tchórzem i nic niepotrafie z tym zrobić...
dodam że jestem prawie pewien że jutro w autobusie znowu spotkam tego człowieka...kolejne upokorzenia ciekawe jeśli dziś nie straciłem kolegów potym wszystkim to czy jutro strace

zawsze pocieszam sie tym ze nic sie nie stało musze to przeżyć wkońcu dorosne do tego wieku w którym już więcej go nie spotkam.
a otóż właśnie to jest błędne stwierdzenie, nie nic sie nie stało, stało sie! on mnie ośmiesza na oczach dziesiątek ludzi! to nie jest nic! rodzice mówią że powinienem to już zakończyć i nie męczyć sie z tym przez następnych X lat ale ja jestem za słaby,za tchórzliwy, i ogólnie jestem żałosną ofiarą losu

przez agusiaww 15 paź 2009, 14:55
Hebi zglos dreczenie do pedagoga szkolnego jezeli chodzicie razem do szkoly, pedagog powinien go tak ustawic by dreczenie sie nie powtorzylo. Natomiast jezeli nie chodzicie razem do szkoly to tylko rozmowa Twoich rodzicow z jego rodzicami cos moze dac.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Sorrow 21 paź 2009, 21:27
WOLFgang napisał(a):Po dobroci takim debilom nic nie wytłumaczysz-taka prawda. Zresztą, tak wygląda zdecydowana większość gimnazjów, powinni to zlikwidować w cholerę. Dawniej było lepiej, 8 klas podstawówki.

W siódmej-ósmej klasie podstawówki jest to samo. W tym wieku nastolatki się zachowują jak banda z zakładu karnego i żadna organizacja szkoły tego nie zmieni, chyba, żeby w tym okresie wprowadzić zwiększony nadzór i rządy terroru.

hebi napisał(a)::) niby fajnie i wogóle ale nie bez przyczyny pisze to "TU" zawsze kiedy jestem pewny że zaraz pujde i go obije to np patrze przez okno czy on gdzieś jest (co juz jest dowodem tchórzostwa) jeśli go widze i słysze (zawsze wręcz mięknom mi kolana kiedy słysze jego głos niewiem czemu) zawsze wtedy sie wycofuje ze zwykłego strachu

Masz wyćwiczoną taką reakcję. Jednym rozwiązaniem, byłoby np. nagranie jego głosu i odtwarzanie go. Podczas odsłuchiwania go ćwicz kata, tak by przyzywczaić organizm do działania przy tym poziomie stresu i by zobaczyć, że nawet przy dużym poziomie strachu można bić.
Albo chociaż wyobrażanie sobie tego, tak by się wprowadzić w stan strachu przed ćwiczeniem.

Co do samej sytuacji - przypuszczam, że goście mają jakiś kodeks postępowania oparty na sile i "męskości" i Ty bawiąc się z dziewczynami naruszyłeś ich zasady i straciłeś ich szacunek.
Szacunek możesz odzyskać tylko pokazując im, że jesteś silny, czyli wyzywając tego prowodyra na solo. Tyle, że bez żadnego zabijania i najlepiej bez zadawania zbyt widocznych obrażeń.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg