chce umrzec....jestem sama......

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

chce umrzec....jestem sama......

przez mala1991 28 wrz 2009, 22:14
:cry: mam za miesiac 18 lat. Jakiś tydzien temu pomyślalam co sie wydarzylo przez ten czas...CO takiego zrobilam, co moglam zrobic na co mi pozwolili rodzice i cale e beznadziej zycie.
Mieszkam w takim miejscu ze nie mam znajomych z bliska. Nie mam nikogo. Nikomu na mnie nie zalezy. Nigdy nigdzie nie bylam i nic nie widzialam. Zawsze w szkole ktos zaczyna godac o jakis imprezach ja wtedy zamykam sie i ni nie mowie. Zabic chcialam sie zawsze. jestem poprotu zbyt tchurzliwa zeby to zrobic...Nienawidze siebie i innych...nie chce zyc

Re: chce umrzec....jestem sama......

przez ewap99 29 wrz 2009, 00:31
Wiem mała ze czasem tak własnie sie czujemy poszukaj pomocy dla siebie to ze tu jestes znaczy szukasz szukasz pomocy dla siebie ja tez na miejscu nie mam kolezanek ale mam daleko i dni kiedy moezmy sie spotkac aczkolwiek rzedkie sa cudowne i Tobie zycze zyczliwych ludzi badz tu z nami odzywaj sie fajnie ze jestes
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

przez ewaryst7 29 wrz 2009, 08:38
Witaj.Powiedz, szczerze.Jak myślisz , dlaczego tak się dzieje? Dlaczego jesteś samotna.Czy Twoje wyobrażenie o sobie to spowodowało , czy ludzie Cię nie akceptują? Bo mi wydaje się , że jesteś więżniem wlasnych kompleksow.Czytam Twój krotki post , i widzę dziewczynę wrążliwą , mądrą , i bardzo zranioną.Nie siedż .Rob coś.Zapisz się na terapie .Lecz kompleksy.Masz 18 lat , i całe lata przed sobą.To jeszcze nie koniec:)Tylko dzialaj.Swiat do Ciebie nie przyjdzie.Ty musisz wyjść mu naprzeciw.:)Pozdrawiam Cię cieplo:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amonre 29 wrz 2009, 09:04
Boże jak jak chciałbym mieć 18 lat - młodość. mala1991 - to że o tym piszesz to pierwszy krok - uświadamiasz sobie potrzebę zmian - chcesz zeby było inaczej - teraz drugi krok może trudny - otwórz się na ludzi, na piękno emocji, przyjażni, ryzyka, nie bój się porażek - z perspekywny czasu wiele rzeczy które uwazałem za ważne okazały się śmieszne i nic znaczące. Powodzenia :)

przez mala1991 30 wrz 2009, 17:47
To ze nie mam koleżanek bardziej chyba zaley od tego ze nie chce tych ktore mialam...bo kiedys mialam nawet "przyjaciółke" na szczescie zerwalam z nia kontakt. A druga poznana w liceum powiedziala ze ma inne koleżanki i nie musi sie zadawac wlasnei ze mna. Tylko dlatego ze sama mnie obgadywala. Mi zależy na ludziach pomagam kazdemu jesli mnie o to prosi... Staram sie naprawde sie staram.... I co z tego skoro innym na mnie nie zalezy? Czasem poprostu chcialabym miec z kim porozmawiac szczerze. Kogos komu by zależło...A kazdy trzyma mnie na dystans i moi znajomi to bardziej osoby poznane przez internet niz ci z realnego swiata...

przez ewaryst7 30 wrz 2009, 18:03
Jesteś dobrym wrażliwym czlowiekiem .W tym parszywym świecie trzeba być cwanym , twardym , i bezwzględnym.Nie martw się.Po prostu nie spotkalaś jeszcze nikogo , kto na Ciebie zasługuje.Trzymam za Ciebie kciuki.:)

przez ewap99 30 wrz 2009, 19:52
Wiesz mała od tgakich internetowych znajomosci zaczeły sie moje 2 przyjaznie mamy do siebie daleko ale spotykamy sie mamy codzienny kontak czuje sie z nimi dobrze:)

przez mala1991 01 paź 2009, 20:26
to dosc zalosne nie miec nikogo w necie poznaje sie rownie zalosne osoby... inaczej mialby by juz kogos

przez depresyjny86 01 paź 2009, 22:42
Co do żałosności to ja np.jestem żałosny :lol: ,ale nie zgadzam sie,że wszyscy ludzie mający problemy w necie są żałośni.
:)

przez bliksa 01 paź 2009, 22:46
przez internet mozna poznać fajnych ludzi, ja przez neta poznalam mojego przyszłego męża i najlepszą przyjaciólkę, z którą znam sie juz 5 lat ;)
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez ewap99 01 paź 2009, 22:56
Ja tez mam całkiem sporo znajomosci realnych zacynanych przez internet

przez gohai 03 paź 2009, 10:37
mała.. mówisz że jesteś sama.. ty nawet nie wiesz co to samotność.. ja mam 20 lat i jestem sama na świecie moja rodzina jest w innych miastach krajach.. praktycznie mogę liczyć tylko na siebie.. moja mama umarła 5 miesięcy temu a z ojcem nawet nie chce rozmawiać bo go szczerze nienawidze w żadnym wypadku nie wspiera mnie finansowo, nawet teraz, mimo zasądzonych alimentów..
a mimo to chodzę na imprezy.. śmieję się.. rozmawiam z kolegami.. mimo że codziennie nie chce żyć że nie daję sobie sprawy z najprostszymi rzeczami to uczę się.. rozwijam.. przed ludźmi udaję że jest dobrze.. udaję tak mocno że gdy jestem z nimi to jest dobrze.. widocznie w klasie nie spotkałaś odpowiedniej osoby.. ale ciężko ci będzie znaleźć kogoś kto będzie słuchał ciągle twoich problemów.. ludzie wolą optymistów.. a nikogo nie zmusisz do przyjaźni.. takie jest moja droga życie.. i musisz się z tym pogodzić.. ja ci powiem że w liceum też nie byłam lubiana, ale poszłam na studia zaczęłam sie śmiać cieszyć z życia.. chce znów zacząć sie cieszyc nei tylko na pokaz.. to jest strasznie trudne.. ale nie poddaję się.. i ty też nie powinnaś.. a że nigdy nigdzie nie byłaś.. to tylko i wyłącznie twoja wina.. bo nikt nie kazał ci siedzieć w domu.. równie dobrze mogłabyś sobie znaleźć prace na wakacje czy weekendy, nowi ludzie nowe możliwości, możesz znów zacząć od zera.. spróbuj, ja co oku od 18roku życia pracuje.. a za zaoszczędzone pieniądze możesz gdzieś wyjechać pozwiedzać.. albo iść na impreze.. zacząć żyć.. dziewczyno najepszy czas przed tobą a ty się mażesz!

przez joanna5 07 paź 2009, 17:47
to co przezywasz jest depresja maskowana,nie dajesz sygnalow najblizszego otoczenia,ze ci zle na swiecie.sama nie dajesz im szansy poznania ciebie,ktos musi byc madrzejszy i zaczac rozmowe w rodzinie.najgorzej jest to zasklepic sie w leku,boisz sie co moze sie zdarzyc cos,ze poczujesz odrzucenie,parszywe uczucie,wolisz chowac sie pod maska usmiechu warto im wykrzyczec,b
joanna5

przez szklanyczlowiek 07 paź 2009, 21:34
warto pogadac w necie z innymi na ten temat i stopniowo sie otwierac na ludzi bo to ciezkie tak odrazu

Sortuj wg