Nie chcę chodzić do szkoły

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Nie chcę chodzić do szkoły

przez Ridllic 06 wrz 2009, 18:21
pawlowski, zabierz chłopie się za życie bo nit nie będzie chodził koło Ciebie jak obok jajka ,bo Ty chcesz mieć indywidualny tok nauczania ,wszystko beee i feeee chłop jesteś czy ....... wszyscy czekają żeby o Tobie filmiki robić i wrzucać na YouTube no weź sie zastanów !!!
Ridllic

przez vanderlei 06 wrz 2009, 19:28
pawlowski podejrzewam że jakby nie znieśli wojska zawodowego to by tego tematu nie było,kiedys było albo sie uczysz albo w kamasze,jestes w wieku gdzie masz obowiązek chodzic do szkoły czy ci sie podoba czy nie,odrebną sparawą jest twój stan psychiczny i bezwzględnie powinnienes isc do psychologa.
vanderlei

przez cinnamon_inspiration 08 wrz 2009, 23:13
Pawłowski jakkolwiek byś był brzydki to na prawde nie jestes klebkiem swiata i ludzie w klasie bardziej beda zainteresowani obgadywaniem nauczycieli, gadaniem o ciuchach, laskach itd. niz zeby akurat tobie zrobic fote.
Pozatym wiem, ze przesadzasz. Mnie ugryzl pies w buzie jak bylam mala i mam blizne brzydka, ale dzieki temu ze o siebie zadbalam, kremami i wizytami u dermatologa, kolor blizny calkowicie zniknal i zostalo tylko "wglebienie", ktore moznaby na sile tez zniwelowac wstrzyknieciem kolagenu (czyli tego samego co stosuje ie na zmarszczki), ale juz i tak nic nie widac prawie, wiec glowy sobie nie zawracam i wygladam teraz ladnie. [nie wspominam co to bylo jak mialam i blizne i wysyp mlodzienczego tradziku, myslalam ze sie powiesze...]

Idz do psychologa i chodz normalnie do szkoly, bo wiecznie nie bedziesz na utrzymaniu rodzicow i kiedys bedziesz musial isc do pracy i zarobc na jedzenie.

Psycholog nie gryzie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez adiziom29 18 lis 2009, 21:56
Hej ja mam podobny problem tylko ze przez przeszlosc narkotykową /; .... nie wiem ja tez piepsze szkole i mam fobie spoleczną .... tylko ze ty masz problem z akceptowaniem siebie ,swojego wyglądu a to jest kolejny problem... a napisz jaki jestes miesiąc pozdrawiam

Sortuj wg