Wewnętrzne napięcie w depresjii..

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Wewnętrzne napięcie w depresjii..

przez depresyjny098 22 sie 2009, 18:27
Mam problem. Męczy mnie bolesne wewnętrzne napięcie w klatce piersiowej. Zaobserwowałem że nasila się gdy jestem poza domem. Do lekarza dużo dzwonię i nie chce mi się już tej kobiecie zawracać głowy. Dostałm do anafranilu lek o nazwię fluonxal. Ale napięcie , ból dalej męczy. Powiedzcie mi co to do jasnej cholery jest? Jak temu zaradzić.? Ten ból wzrasta wraz z napięciem sexualnym. Pomaga poćwiczenie, wyrzycię się na siłowni. Onanizm też przynosi ulgę. Ale przecież są to czynności doraźne. No i wiadomo jak robi się coś na co nie ma się ochoty, a musi ze względu na to że utrzymuję się ból(duszenie w klatce piersiowej) to wiadomo że to do niczego dobrego nie zaprowadzi. No i teraz pytanie czy dobijać się do doktorki czy czekać na efekt który niewiadomo kiedy nastąpi i czy wogóle nastąpi. Chce zaznaczyć że anafranil pomógł mi na sen no i na depresję, bo samopoczucię moję po tym leku wzrosło. aLĘ właśnie ten pieprzony ból, takię napięcie. C o to do licha jest? To mnie całkowicie paraliżuję społecznie. Za wizytę bólę trochę kasy więc też nie mogę się tak często do lekarza udawać. Weźcie mi coś poradź cie . PLEASE

[Dodane po edycji:]

FLUONxal biorę króciutko bo kilka dni w dawcę 2 razy 0.5(może się rozkręci.. licho go wie.. No a z anafranilu zszedłem do 1 dziennie. Byłem na większej ale ból się zaostrzył, bo dawka była zbyt duża, więc za radą pani doktor zredukowałem. No i teraz czekam na cud
depresyjny098

Re: Wewnętrzne napięcie w depresjii..

przez pajak 05 paź 2009, 10:13
Niestety mam wrażenie że u nas szukasz pomocy lekarskiej.
Obrazek

Sortuj wg