Mój problem

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Mój problem

przez juszek_89 17 sie 2009, 16:25
Witam, mam 19 lat i czuje sie samotny, nie mam wsparcia u nikogo, dziewczyna mnie rzuciła przez moje nerwy( bardzo szybko się denerwuje i mocno). Nie mam do kogo się odezwać. Czuje się nie swojo u znajomych i w pracy. Bardzo szybko łapie przysłowiowego doła. Nie wiem co mam robic, całymi dniami siedze u siebie w pokoju sam. Czy ktoś może mi pomóc:(
Proszę...

Re: Mój problem

przez agusiaww 17 sie 2009, 23:20
Moze zacznij od wizyty u psychologa, rob cos z tym nie siedz sam, wychodz do ludzi :) usmiechaj sie, sluchaj muzyki, chodz na spacery :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez juszek_89 19 sie 2009, 20:07
Tylko ze jak widdze inne pary to mi sie przypomina moj zwiazek...
Byłem rok z moja dziewczyna wszystko układało sie ok poki nie przyszły nerwy i stres:((((

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez celineczka3 19 sie 2009, 21:05
No tak ale jak zostaniesz w domu zeby nie patrzec na inne pary to sobie tym nie pomozesz, tylko jeszcze bardziej sie odizolujesz w swoim smutku a to nie o to chodzi.Chodzi o to zeby jakos dojsc do ladu ze soba a w tym pomoze Ci wizyta u psychologa ewentualnie rozmowy z przyjaciolmi i w miare normalne zycie, a czasem mozesz sobie poplakac nad tym wszystkim;to tez pomaga.
celineczka3

Sortuj wg