LORAFEN

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

LORAFEN

przez dzidzius_22 17 sie 2009, 10:17
kto zna ten lek?
czy jest ktos od niego uzalezniony???
ja biore lorafen od ponad 15 lat,na poczatku po 6-8 tabletek 2,5 dziennie. przepisywali mi go na odczepnego,no bo pani jest za mloda na depresje,no bo to hipochondria,no i ile pani chce zwolnienia...
gdy juz sie okazalo ze mam jednak ta depresje uzaleznienie kwitlo.teraz zeszlam do jednej tabletki dziennie ale jestem obstawiona innymi lekami.bywaja dni ze musze wziasc 2-4 tabletek,no i zawsze musze je miec przy sobie,czuje sie wtedy pewniej. od uzaleznienia juz sie niestety nie odczepie wiec blagam - wywalcie je do kosza :!: .fakt ze gdy rano ja wezme moge w miare normalnie funkcjonowac.ale gdy odczuwam jej brak to zaczyna sie od jezyka i jamy ustnej-wszystko mi dretwieje i zaczynam sie dusic.bardzo przykre uczucie.i komu teraz za to podziekowac :?: :?: :?:
NAJPIEKNIEJSZE W ZYCIU SA TYLKO CHWILE

Re: LORAFEN

przez agusiaww 17 sie 2009, 23:24
O lekach piszemy na forum Leki -indeks lekow tutaj juz masz temat o lorafenie na forum lorafen-t179.html
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez KREJZOLKA 17 sie 2009, 23:40
Witaj , ja tez znam ten lek i biore go od 17 lat :oops: najpierw mialam go brac jak mialam isc zalatwic wazna sprawe lub isc po zakupy lub do lekarza ale potem z biegiem czasu zauwazylam ze juz sie od niego uzalaznilam bo wychodzac z domu bralam go zawsze a potem juz musialam brac go i bedac w domu bo jak nie wzielam to zaczynalo sie duszenie, niepokoj , panika ze cos sie ze mna stanie ....wzielam tabletke ale ja biore po 1 mg i za pare minut byl spokoj i moglam dalej funkcjonowac a ze z biegiem lat bralam go coraz wiecej to madra pani doktor psychiatra powiedziala zeby brac odrazu na dziendobry dwie tabletki i tak robilam i czulam sie super ale potem nastapil problem bo zmienil sie psychiatra i chcial mnie od tego leku odzwyczaic wytrzymalam 6 dni na najmniejszej dawce 2 tabletek dziennie ale wtedy nie robilam nic w domu siedzilam i plakalam i nie bylam zdolna do zadnej pracy w domu ,musilalm prosic o wypisanie leku lekarza rodzinnego ale teraz jest taki zwyczaj w przychodni ze trzeba miec zaswiadczenie od psychiatry ze sie ten lek bierze to rodzinny wypisze z laski jedno opakowanie tzn 25 tab.co starcza na tydzien .....i tak lekarze wpedzili mnie w uzaleznienie a teraz ja musze walczyc o recepty.....jezeli wezme 4 tabletki dziennie po 1mg to normalnie zaczynam funkcjonowac ....piore ,gotuje ,sprzatam , chodze z mezem na spacery ...wiec zadaje pytanie dlaczego jezeli juz sie od nich nie oducze to dlaczego mam sie meczyc i ich nie brac jezeli po nich czuje sie dobrze ....jestem uzalezniona wiem ale po to jest ten lek zeby go brac w normalnych dawkach i funkcjonowac jak czlowiek a nie lezec i plakac i byc roslina nie biorac go ..... :cry: nie namawiam nikogo do zaczynania zabawy z Lorafenem ale jezeli juz ktos go bierze to uwazam ze lepsze zlo jest go brac w dawkach leczniczych i byc czlowiekiem i zyc normalnie ....pozdrawiam ;) ;)
; NIBY WSZYSTKO TAK NORMALNIE ...ZA CHWILE ZBUDZI MNIE SZARY SWIT....
TYLKO DLACZEGO JA Z TAK WIELKIM STRACHEM NIE POTRAWIE .....;

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dzidzius22 18 sie 2009, 07:18
dzieki krejzolka- przechodzimy na nowe miejsce ale to juz :!: :D -tam wyzej agusia napisala.a ja teraz jestem dzidzius22 :D
DZIEN DZISIEJSZY JEST NAJWAZNIEJSZYM DNIEM TWOJEGO ZYCIA
WCZORAJSZY - DOSWIADCZENIEM
JUTRZEJSZY - NIEWIADOMA

Sortuj wg