:( pomocy :(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

:( pomocy :(

przez fraucia 13 sie 2009, 19:04
szukałam pomocy u rodziny znajomych i niestety nie znalazlam :( wiec pisze tutaj
mam 20 lat od 2 lat wychowuje sie sama , moi opiekunowie odeszli ..
jestem calkowicie sama , na poczatku radzilam sobie ale od roku kiedy najblizsza mi osoba zranila mnie bardzo mocno mowiac slowa ktore cholernie bolą , mam mysli samobójcze :( codziennie wieczorem placze, spogladam na zdjecia i modle sie i proszę Boga zeby to wszystko sie wkoncu skonczylo :( Chce po prostu odejsc :(
Rodzina mnie odtrąciła, nie mam zupełnienie nikogo .
Miałam trzy podejscia do samobojstwa , dwa razy zabraklo odwagi .. raz mi przeszkodzono .. :(
Na codzien jestem odbierana jako osoba szczesliwa, zawsze usmiechnieta , staram sie ludziom pomóc , ale teraz ja potrzebuje tej pomocy :(

Re: :( pomocy :(

przez celineczka3 13 sie 2009, 19:51
Dobrze to ujelas:teraz Ty potrzebujesz pomocy i to specjalisty.Najlepiej psychologa albo psychiatry, mysli samobojcze to powazna sprawa.
celineczka3

Re: :( pomocy :(

przez verdemia 14 sie 2009, 23:44
WItaj na forum:) jetsesmy tu zeby wlasnie ci pomoc. A przynjamniej wysłuchać;) Moze powinnaś udac sie do specjalistu ktory by ci pomogł uporać się z ta sprawa z rodziną? Myslałas o terapii?
verdemia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg