'Lekki' dołek..

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

'Lekki' dołek..

przez Liljanna2 11 sie 2009, 21:58
Witam..W takie dni jak dziś hmm ..jestem jak by to odpowiednio ująć 'rozżalona' mam pretensje do świata że to właśnie ja zachorowałam na tą dziwną ciężką i zdradliwą chorobę..jak już pisałam mam różne dni lepsze z których się ogromnie cieszę i gorsze kiedy myślę sobie że chyba jedna jestem wariatką i nic na to nie poradzę..często nie rozumiem swoich uczuć i mam tego dosyć..:( nie wiem po co to piszę nie oczekuję przecież że kogoś tu wzruszę boo mam świadomość że każdy z
Was przeżywa podobne cierpienie do mojego..chyba po prostu chcę zrzucić ten ciężar z serca:dziś jest mi zle cholernie zle,chcę być zdrowa i wymazać to co złe z mojego życia..standardowo wzełam swój lek na noc i czekam aż zasnę może jutro wstanie dla mnie Słońce?? Pozdrawiam hlip hlip Lila;(