upadek.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

upadek.

przez sad_she 06 sie 2009, 21:08
Witam, jestem nowa na tym forum i trafiłam na nie przypadkiem czytając na tamat depresji. Ostatnio jak ostatnio jakieś kilka miesięcy dzieją się ze mną dziwne rzeczy, a mianowicie polubiłam samotnośc - zawsze wtedy płaczę, niekiedy miewam myśli samobójcze, zaczynam coraz mniej jeść i spać, pomiędzy godziną 19 a 22 wpadam w furię, mam wtedy ochtę kogoś uderzyć-kiedyś nie potrafiłam nad tym zapanować,ale teraz już mi łatwiej, byle co potrafi mnie doprowadzić do płaczu, miewam dość często lęki. Nie wiem czym to jest spowodowane nawet nie wiem co to dokładnie jest... prosze o jakieś rady.

Re: upadek.

przez ewaryst7 07 sie 2009, 08:54
musisz koniecznie iść do lekarza.Najpierw do ogolnego ,zrobić sobie badania.Jeśli będa ok( a będą) , polecam Ci pojście do psychiatry.Masz depresję.A ona raczej sama , nie minie.Pozdrawiam Cię:)

przez Anuśka 07 sie 2009, 12:05
A ja polecam zamiast psychiatry - psychologa. Psychiatra da leki, i radź sobie sam. A psycholog przynajmniej powinien pomóc wyleczyć problem.

Trzymam kciuki :lol:
Starszy 2004
Młodsza 2009

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez verdemia 07 sie 2009, 12:41
ewaryst7 napisał(a):Masz depresję.

przepraszam bardzo za krytyke ale chyba nei ma co diagnozowac kogos o kim wiemy tylko tyle co napisal w paru zdanich. Diagnoza taka moze czasem zaszkodzic.
Ale racja z tym lekarzem. jezelli nie dajesz sobie rady ze soba i twoje zle samopoczucie ewidentnie nie daje ci zyc wybierz sie do psychiatry albo do ogolnego jezeli masz jakiegos porzadnego.
verdemia

przez ewaryst7 07 sie 2009, 13:13
Masz rację Verdemio.nazwijmy to , skrzywieniem zawodowym.:)Wszędzie widzę depresję.:)

Sortuj wg