jestesm nowa i bardzo potrzebuje pomocy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: jestesm nowa i bardzo potrzebuje pomocy

przez aga25 25 lip 2009, 21:01
Maluua,
Wyprowadźcie się!. Przykro mi to stwierdzać ale ta kobieta jest w mojej opinii bardzo niebezpieczną egoistką i mówię to poważnie. Ani Ty ani twój Marcin nie jesteście za nią odpowiedzialni. To osoba dorosła i jeśli ma problem i chce się wyleczyć to tylko ona może to zrobić. Z tego co napisałaś to ona wcale nie chce się zmienić manipulację ma wyćwiczoną doskonale. Grozi samobójstwem napisałaś ale odpowiedz sobie na pytanie jaka matka która szczerze kocha swoje dziecko odbiera mu wolność decydowania o swoim życiu? Jej syn nie jest jej własnością, nie jest przedmiotem, którym może rozporządzać jak chce! Odejdźcie od niej bo zatruje i zniszczy wam życie. Jeśli będziecie chcieli jej pomagać to pomagajcie ale na odległość. A przede wszystkim przestańcie siebie obwiniać przecież to nie wy uczyniliście z niej taką osobę jaką jest. Żyjcie swoim życiem, szanujcie go i nie pozwólcie aby ktoś wam go schrzanił.
głowa do góry wszystko jest i będzie ok

Re: jestesm nowa i bardzo potrzebuje pomocy

przez Maluua 30 lip 2009, 16:36
Dzieki slicznie za pomoc :) pozdrawiam
Maluuda- znów zjadłam literke

Sortuj wg