boląca depresja

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: boląca depresja

przez joannanr1 24 lip 2009, 16:10
właśnie przed chorobą nie i to jest dziwne :)muszę już kończyć , napiszę do Ciebie :) pozdrawiam , Asia

przez verdemia 24 lip 2009, 17:26
zastanawiam sie czesto czemu tak sie dzieje, ze czujemy taka niemoc psychiczna i fizyczna. I dlaczego inni ludzie w ogole nie wyobrazaja sobie, ze moze tak byc.
Tez potrzebuje czegos aktywizujacego, bo inaczej nigdy nei zaczne zyc. W sumei powinno byc jescze duzo przede mna, a jak na razie jak patrze wstecz to widze tylko placz, jedzenie i zmeczenie. To racja ze szkoda zycia. Przeciez tyle moznaby zdzialac.
verdemia

przez ewaryst7 24 lip 2009, 18:00
Vardenio, masz rację. tyle jeszcze możemy zdzialać.Dlatego nie możemy przeplakać , i przejeść życia.:)Bo niestety mamy tylko jedną taką szansę:)I to jest cholerka smutne , a zarazem motywujące.Dzisiaj rano obudzilam się , i od razu mj wewnętrzny glos powiedział " bleeeeee".A ja pomyślalam sobie :Jasna cholera , żadne bleee , tylko do dzieła,i jakoś ten dzień przetrwałam.Jestem już padnięta , a nogi pulsują mi ze zmęcznia.A przecież nic wielkiego nie zrobilam.mam sąsiadkę, ma 63 lata .Poprała dzisiaj dywany , powekowala wiśnie , poleciala po zakupy itd itd I wtedy jestem zła.Na siebie. A Tobie jak mija dzień?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez verdemia 24 lip 2009, 18:20
a ja dzis leze caly dzien w lozku bo chyba nie wytrzymalam stresu w pracy i zoladek odmowil posluszenstwa... teraz juz jest troszke lepiej, ale i tak na mysl ze niedlugo poniedzialek robi mi sie slabo...
verdemia

przez ewaryst7 24 lip 2009, 19:26
Taką masz stresującą pracę? Wyobrażam sobie jak możesz się czuć.Pociesz się , że przed Tobą , dwa dni bez pracy.Zrob sobie długą , i ciepłą kąpiel , poleniuchuj trochę, i jestem pewna , że poczujesz się nieco lepiej.napisz koniecznie jutro:) Miłej nocy.

przez verdemia 24 lip 2009, 20:55
dzieki. Wlasnie problem w tym ze moja praca nie jest stresujaca ani troche. pewnnie kazdy na moim miejscu bylby wniebowziety. Stres chyba sobie tworze w sowjej wlasnej glowce..
verdemia

przez ewaryst7 25 lip 2009, 12:54
he he he ..skąd ja to znam.też mam taką stresogenną lepetynę.Złe myśli ,rodzą zle emocje.A zle emocje rodzą zle samopoczucie.I tak w kołko .Nigdy cholerka , nie jest nudno.:)

[Dodane po edycji:]

Hej! jest tam kto? verdemio , gdzie sie podzialaś?

Sortuj wg