objawy somatyczne depresji

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

objawy somatyczne depresji

przez miranda89 14 lip 2009, 20:52
Witam
nie wiem co ze mną jest nie tak, męczę się od kwietnia, wtedy dopał mnie silny epizod jakiegos lęku nerwicy nie wiem już sama. kilka dni po spozyciu alkoholu, zaczęłam mieć kłopoty ze snem, drżenia i skurcze mieśni takie jakby tiki, paniczny strach, dziwne prądy w ręce, rózne bole kłujące głowy i serca, raz w ciągu dnia zdarzyło mi się że na chwilę zdrętwiał mi kawałek wargi i miałam dreszcze, od neurologa dostałam cloranxen i przeszło. potem wróciło i od psychiatry dostałam antydepresyjny mirzaten, po którym mam silniejsze skurcze i boli mnie glowa, byłą również diagnoza że to co się ze mną dzieje jest po odstawieniu kokainy. zdziwiło mnie to bo nie było tego dużo, od pazdziernika do grudnia zazywałam mniej wiecej co 2 tygodnie, potem ostatni raz w marcu, a teraz jest lipiec. nie wiem co mną tak miota mam tylko nadzieję, że lekarze się nie mylą. przeraziłam się tym bardziej że nigdzie nie znalazłam osoby o podobnych objawach.
jakie są wasze objawy?