potrzebuje porady jak sobie poradzic z nerwica

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

potrzebuje porady jak sobie poradzic z nerwica

przez agapo22 27 cze 2009, 08:17
hej chcialabym zasiegnac informacji mam nerwice wszystko co przezywam w dzien klutnie awantury itp. odreagowuje w nocy tzn. mecza mne koszmary placze przez sen okropnie krzycze a nawet macham rekami i nogami kiedys bylam z tym u psychologa ale w niczym mi nie pomugl powiedzial tylko ze lekarst mi nie zapisze bo uzalezniaja itp jedynie mam przychodzic na wizyty i opowiadac jak sie czuje i ta dalej

Re: potrzebuje porady jak sobie poradzic z nerwica

przez aziza 27 cze 2009, 08:44
agapo22 napisał(a):hej chcialabym zasiegnac informacji mam nerwice wszystko co przezywam w dzien klutnie awantury itp. odreagowuje w nocy tzn. mecza mne koszmary placze przez sen okropnie krzycze a nawet macham rekami i nogami kiedys bylam z tym u psychologa ale w niczym mi nie pomugl powiedzial tylko ze lekarst mi nie zapisze bo uzalezniaja itp jedynie mam przychodzic na wizyty i opowiadac jak sie czuje i ta dalej

Cześć,
Mam nerwicę natręctw. Psychoterapia!!! To jedyna droga, choć długa. Leki tłumią, ale nie leczą.
Ja skorzystałam z Poradni Leczenia Nerwic na ul. Dolnej 42 w Warszawie. Najpierw indywidualnie, potem na 3-miesięcznym Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych na terapii behawioralno-poznawczej (prowadzący i ten typ terapii godny polecenia). Psycholog to za mało - potrzebny dobry psychoterapeuta, cierpliwość, zaufanie!
Nie można się zniechęcać początkowym brakiem poprawy, czy stanowczym i niejednokrotnie dotkliwym komentarzem psychoterapeuty - najważniejsze, że bez leków, powoli ale do przodu (wiem "dlaczego?" a to już sukces, bo niewiedza i niezrozumienie boli najbardziej, zaczynam rozumieć swój lęk, koszmary, napięcie, agresja i autoagresja mniejsza .......). Leczę się od listopada 2008.
Życzę powodzenia!
"...mnie myślą [...] ja to ktoś inny" A.Rimbaud

Re: potrzebuje porady jak sobie poradzic z nerwica

przez agusiaww 27 cze 2009, 11:30
Leków Ci nie zapisze bo nie masz objawowo somatycznych, zglos sie do innego psychologa na terapie, powodzenia :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg