Skocz do zawartości
Nerwica.com

potrzebuje porady jak sobie poradzic z nerwica


agapo22

Rekomendowane odpowiedzi

hej chcialabym zasiegnac informacji mam nerwice wszystko co przezywam w dzien klutnie awantury itp. odreagowuje w nocy tzn. mecza mne koszmary placze przez sen okropnie krzycze a nawet macham rekami i nogami kiedys bylam z tym u psychologa ale w niczym mi nie pomugl powiedzial tylko ze lekarst mi nie zapisze bo uzalezniaja itp jedynie mam przychodzic na wizyty i opowiadac jak sie czuje i ta dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej chcialabym zasiegnac informacji mam nerwice wszystko co przezywam w dzien klutnie awantury itp. odreagowuje w nocy tzn. mecza mne koszmary placze przez sen okropnie krzycze a nawet macham rekami i nogami kiedys bylam z tym u psychologa ale w niczym mi nie pomugl powiedzial tylko ze lekarst mi nie zapisze bo uzalezniaja itp jedynie mam przychodzic na wizyty i opowiadac jak sie czuje i ta dalej

 

Cześć,

Mam nerwicę natręctw. Psychoterapia!!! To jedyna droga, choć długa. Leki tłumią, ale nie leczą.

Ja skorzystałam z Poradni Leczenia Nerwic na ul. Dolnej 42 w Warszawie. Najpierw indywidualnie, potem na 3-miesięcznym Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych na terapii behawioralno-poznawczej (prowadzący i ten typ terapii godny polecenia). Psycholog to za mało - potrzebny dobry psychoterapeuta, cierpliwość, zaufanie!

Nie można się zniechęcać początkowym brakiem poprawy, czy stanowczym i niejednokrotnie dotkliwym komentarzem psychoterapeuty - najważniejsze, że bez leków, powoli ale do przodu (wiem "dlaczego?" a to już sukces, bo niewiedza i niezrozumienie boli najbardziej, zaczynam rozumieć swój lęk, koszmary, napięcie, agresja i autoagresja mniejsza .......). Leczę się od listopada 2008.

Życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×