niechęć do seksu-jak temu zaradzić?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez muraszka 23 lip 2011, 13:22
A ja po prawie półtorarocznym karmieniu dziecka mam drażliwość sutków i od 3 lat się użeram z mężem, że mi to przeszkadza i nic to nie daje. Proszę, żeby nie ruszał a on korzysta z każdej okazji by spróbować. Jakiś miesiąc temu doszło do sytuacji, że w ogólę nie daję się dotknąć, nawet przytulić, bo się boję, że od razu zacznie mnie za pierś łapać. Najlepsze jest to, że ja mam ochotę. Ale jak tylko próbuję to mi się odechciewa ;/
muraszka

przez Vian 23 lip 2011, 14:43
muraszka,

od 3 lat się użeram z mężem, że mi to przeszkadza i nic to nie daje

trawię to, trawię... Jeszcze nie przetrawiłam.
3 LATA mówisz partnerowi, że nie chcesz jakiejś pieszczoty, a on Cię uparcie do tego nakłania?!

Jak u Was z komunikacją w kwestiach pozaseksualnych? Jak się zachowuje Twój partner, kiedy Ty chcesz jednego, a on czegoś innego?
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Sortuj wg