niewiem jak mam to nazwac ... Pilnie prosze o POmoc

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

niewiem jak mam to nazwac ... Pilnie prosze o POmoc

przez Piotr1991 22 cze 2009, 21:13
Witam
Z gory przepraszam jesli zle uiescilem ten temat
mam wielkie problem od jakiegos czasu
zaczelo sie od dokuczania mojej klasy mojej osobie
z poczatku nic mi niebylo, ciagle ignorowalem i ignoruje ich dalej (poprostu mam ich wszytkie wyzwiska itp w d***e)
i z nerwow zaczalem niewyraznie mowic i teraz juz sie tak stalo ze strasznie szybko mowie i nieidzie mnie zrozumiec
moglby mi ktos powiedziec jak z tym walczyc ??
jesli ma ktos jakiekolwiek pytania do mnie to prosze smialo pytam dop na kazde ( przynajmniej sprobojhe odp)
bardzo dziekuje za zainsteresowanie sie moim tematem powaznie

Re: niewiem jak mam to nazwac ... Pilnie prosze o POmoc

przez Gosiulka 22 cze 2009, 21:33
Piotr1991, witaj na forum ;)
Piszesz że ignorujesz ich zaczepki ale jednak w głębi duszy strach i nerwy narastają :? Denerwuje ciebie to i nie dziwię się, też przez to przechodziłam w okresie szkolnym :( A nie mógłbyś też zacząć ich w jakiś sposób zaczepić, bo oni już zauważyli że jesteś słaby i mogą na tobie "jeżdzić" i wykorzystują to. Twoje już i tak słabe nerwy pomimo tego że "ignorujesz" to, puszczają w taki sposób jak opisujesz czyli niewyrażnym mówieniem. Im szybciej zaczniesz jakoś działać tym lepiej, bo póżniej może się z tego rozwinąć nerwica. Życzę powodzenia i wytrwałości bo tutaj jest ci to potrzebne ;)
Przyjaciel forum

przez vanderlei 22 cze 2009, 21:43
jest wyjscie ale w twojej sytuacji bardzo trudne mianowicie musisz pojechac po tych co cie zaczepiają ,w przeciwnym razie jak bedziesz ich unikał to bedą jeszcze pewniej się czuli i beda gnebic nadal,napewno masz jakich kolegów co staną po twojej stronie i nie podoba im się że jak sie twoi rowiesnicy obchodza z tobą,pozdro
vanderlei

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Piotr1991 23 cze 2009, 10:27
ale ja niejeste czlowiekiem ktory jak ktos kogos poniza to ja to samo robie nie "bawia" mnie takie zaczepki niepotrafie tego tak robic jak mowicie, ale to mowienie mam teraz juz prawie wszedzie poza domem .... ( w pracy, jak sie z kims spotykam.... ) moze mi ktos pwoeidizec jak moge panowac nad swoja mowa ??

[Dodane po edycji:]

dlaczego nikt mi nieodp??

Sortuj wg