Mam problem

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Mam problem

przez nikola 06 cze 2009, 21:53
Mam problem mam 168 i waze 67kg mojej babci wydaje sie ze mm straszne kapleksy placze po nocy ale i tak lubie zjesc pomozcie mi i napiszcie prosze:(:(:(ja mam juz mysli samobojcze:(:(:(

Re: Mam problem

przez sebcio 06 cze 2009, 21:57
eeeee, to nie jest chyba taki zly wspolczynnik, nie martw sie,
sebcio

przez nikola 06 cze 2009, 22:03
sebcio napisał(a):eeeee, to nie jest chyba taki zly wspolczynnik, nie martw sie,

no ale ja sie wkoncu zamkne w sobie pomozcie mi blagamwas co mam zrobic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 06 cze 2009, 22:32
nikola, ale nie widzę tu żadnego problemu sama go stwarzasz przede wszystkim spokój i chwila zastanowienia się jak Ty się do tego odnosisz i czujesz ,jeśli dla Ciebie to za dużo to bierzemy się za odchudzanie troszke sportu i już ale przesadziłaś bo nie ważysz znowu tonę ;) nie martw się tylko zacznij działać
Ridllic

przez agusiaww 07 cze 2009, 12:26
Nicola jezeli siebie akceptujesz to niewazne czy wazysz 67 kg czy 54, grunt zeby sie dobrze z soba czuc :) Pomysl nad tym, co zrobic -jezeli Ci ta waga przeszkadza- aby jej ubylo. Sport, areobik, jazda na rowerze, dieta -niestety ale jakies wyrzeczenia musza byc i sie uda :) Trzymam kciuki i powodzenia :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez sebcio 07 cze 2009, 15:58
Ale myslisz, ze co, za gruba czy tez za chuda jestes???
sebcio

przez Donkey 07 cze 2009, 17:38
Jak zle sie czuejsz z tym ze za duzo wazysz to powinnas tak jak agusia pisze zabrac sie za uprawiani sportu badz przejsc na diete.W necie jest mnostwo stron z gotowymi dietami.
Pozdrawiam.

przez Venus 08 cze 2009, 16:38
nikola napisał(a):Mam problem mam 168 i waze 67kg mojej babci wydaje sie ze mm straszne kapleksy placze po nocy ale i tak lubie zjesc pomozcie mi i napiszcie prosze:(:(:(ja mam juz mysli samobojcze:(:(:(

nikola nie martw się, ja mam 166 cm wzrostu i waże 48kg. Wyglądam już jak anorektyczka. Jeśli lubisz sobie zjeść i czujesz się z tym dobrze, to się nie przejmuj tym co mówi babcia. Ważne, żebyś Ty czuła się dobrze ze sobą! :smile:
Bla bla bla...

przez kolorowa 09 cze 2009, 19:53
a ile masz lat?
Zacząć jest łatwo, wytrwać jest sztuką.

Sortuj wg