Zakopywanie "doła"

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Zakopywanie "doła"

przez Nocka 05 cze 2009, 17:10
:D Ja jakos sie zmuszam Poszlam nawet po zakupy i ugotowalam obiad(dzieci to muszę) choc sama nie jadlam W lodowce wyladowal kolejny kilogram pomidorow (zapomnialam ze kupilam wczoraj) a w domu tylko ja jem pomidory Jakos dam rade :D Ale pomidory zmusily mnie do uporzadkowania lodowki i sprawdzenia co mam zeby nie robic kolejnych niepotrzebnych zakupow i powiedzialam sobie stara przestan ryczeć weś sie w garśc ten barszcz gotowalaś z tydzien temu wywal i sprzatnij lodowke. Zrobione lodowka czysta teraz odkurzacz na srodek pokoju jest! Nie poodkurzam poźniej teraz obiad Jest! Brawo dalas rade O kurde odkurzacz! Zaraz teraz pies na spacer i kupie sobie z 5 zapalniczek bo palaca jestem i jakos tak ta jedna ciezko znaleśc ciągle w innym miejscu lezy i to wtedy gdy akurat zapalic sie chce to jej nie ma i prasowanie wola o pomste do nieba. Nie prasowanie jutro dzis uprasuje tylko koszulke dla syna bo na koncert idzie i prosil A odkurzacz stoi :D teraz jest lepiej wieczor dzieci w domu to jakos ten dol maleje wiecej szumu w domu. A poodkurzam tez jutro ide schowac odkurzacz
Patrzeć poprzez mrok i widzieć
Dostać więcej niż dziś mam
Cały w sobie krzyk wykrzyczeć
Z losem wygrać w to w co gram
Żebym poczuć mógł jak się czuje Bóg

http://www.youtube.com/watch?v=mksboDiArm0

Re: Zakopywanie "doła"

przez Ridllic 05 cze 2009, 17:17
hehe Nocka, rozśmieszyłaś źle się czuje ale się śmieje z Ciebie i tego odkurzacza ;)
Ridllic

przez Nocka 05 cze 2009, 17:20
Ridllic i o to mi chodzilo usmiechnijmy sie troche chyba tego nam tak bardzo brakuje Ja sama sie smieje z z siebie :D Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Venus 05 cze 2009, 18:14
Nocka świetne to co napisałaś :D Właśnie, nam chyba brakuje jak nie śmiechu to chociaż uśmiechu.
Ja też non stop ryczę, chodzę smutna, wręcz skrzywiona, ale znowu ja czuję, że nie umiem się już śmiać...przez lęk. Właściwie to...boję się śmiać, cieszyć! :( A może ja sobie tej "niemocy" dodaję? Sama już nie wiem... :?
Bla bla bla...

przez Korba 05 cze 2009, 18:38
ja nie mam problemu z odkurzaczem, trzymam go w komórce :mrgreen:
natomiast w zakopywaniu doła dużą rolę odgrywa u mnie pranie, uwielbiam wrzucać rzeczy do pralki, lubię pachnące pranie wyciągać z pralki i rozwieszać...., ale... nienawidzę prasować! w związku z czym wyschnięte wyprane rzeczy wrzucam do szafy pt "do prasowania" i prasuję dopiero wtedy, gdy przy otwarciu drzwi wszystkie rzeczy mi się wysypują ;)
Korba

przez Nocka 06 cze 2009, 11:39
Dziś chyba nie dam rady zakopac swego dola nie moge sie zmobilizowac do niczego. Siedze i nic nie robie co powoduje jeszcze ze dol sie powieksza bo mam wyrzuty sumienie ze nic nie robie. Potrzebuje jakiegos KOPA

[Dodane po edycji:]

Troche sie pozbieralam ale niestety siegnelam po prochy aby jakos funkcjonowac

przez Donkey 06 cze 2009, 19:15
Ja też siegnełam po prochy- czy tak już bedzie do końca życia?

Sortuj wg