moja autobiografia

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

moja autobiografia

przez gostek1994 20 kwi 2009, 13:57
mam 15 lat z tego wiekszosc zmarnowalem siedze od poltora roku w domu i mnie trafia ale co mam zrobic jak nikogo w tym zadupiu nie znam a szkole mam ponad 20 km dalej do tego matka mnie tak udupila ze zrobila mi nauczanie indywidualne i moje zycie wyglada tak ze o 9.50 jade do szkoly przewaznie o 12 wracam do domu i siedze do konca dnia przed komputerem i gram w ta gre bo nic innego nie mam do roboty
nie mam dziewczyny matka ma mnie za male dziecko a o ojcu nie chce nic mowic nawet jakbym sie zabil to poplakala by za mna tylko matka a brat to by i sie cieszyl bo przejal by kompa i moj pokoj nie znam w tym zadupiu nikogo jedyna atrakcja tutaj to park ktory mam przed oknem i matka mnie moze przez niego wykukac i pewnie jak sie zaczna wakacje to pewnie tez je zmarnuje przed komputerem

chcialem bilet miesieczny to matka powiedziala ze mnie okradna albo zajebia na przestanku

czy ja mam jakas depresje czy po prostu zalamanie nerwowe?

Re: moja autobiografia

przez depresyjny86 21 kwi 2009, 00:32
Narazie nie masz żadnej choroby<nie licząc nerwicy natręctw-a przynajmniej jej podejrzeniu-przeczytałem w innym temacie>,ale postepowanie rodziców i brata w stosunku do Ciebie jest już "dobrym" wstępem do jakichś problemów...
:)

Sortuj wg