depresja a orientacja

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

depresja a orientacja

przez mimi1982 20 kwi 2009, 00:39
niewiem czy ten temat powinien sie znalezc tutaj ale zauważyłam w sobie jakies dziwne zmainy odkąd mam problemy ze sobą w momentach niewiem jak juz wczesniej pisałam szaleństw czuje pociag do kobiet a nie miałam tego wczesniej...co sie dizeje w mojej głowie??? :(
mimi1982

Re: depresja a orientacja

przez ALEKS*OLO 20 kwi 2009, 11:16
mimi1982, to sie wzięło tak nagle, ten pociag do kobiet ?? Czy juz wczesniej odczuwałas cos takiego ??
W sumie z orientacja człowiek sie juz rodzi , nie ze nagle cos nam sie zmienia.
Moze wkrecaja Ci sie poprostu jakies natrectwa, ale to nie ma nic wspolnego z orientacja .

Pzdr!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez hyron 20 kwi 2009, 14:28
mimi1982 a co w tym złego? Moim zdaniem ludzie mają wiele fantazji i nie jest to nic złego. To naturalne, a naturalność jest przeciwieństwem depresji i narzucania sobie blokad.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mimi1982 26 kwi 2009, 21:35
nie do końca naturalne ale.... czasem to jest tak silne uczucie ze nie moge sie opanowac innym razem zupelnie sobie tego nie wyobrazam sama niewiem tak wiele mam twarzy kim ja jestem???
mimi1982

przez jona1 28 kwi 2009, 14:12
mimi1982 napisał(a):nie do końca naturalne ale.... czasem to jest tak silne uczucie ze nie moge sie opanowac innym razem zupelnie sobie tego nie wyobrazam sama niewiem tak wiele mam twarzy kim ja jestem???

mimi1982 mam tak samo, doskonale Cię rozumiem i też nie mogę sobie dać z tym rady.

przez mimi1982 29 kwi 2009, 17:54
psychoterapia od maja mam nadzieje że krok po kroku odkryje swoją prawdziwą twarz i dowiem sie czy jestem zaburzona
mimi1982

Sortuj wg