20 lat...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: 20 lat...

przez carlos 22 kwi 2009, 16:07
Ale skąd Ty wiesz , że miłość sama Ci się nie znajdzie? Stary, skoro z Ciebie taka wróżka to może mi przepowiesz conieco...? Co do zawodu: Jest wiele różnych rodzajów pracy, w których trzeba się za przeproszeniem napier***lić. Nie tylko w twoim.

przez 19robertoo64r89 22 kwi 2009, 17:44
zalezy co rozumisz przez narobić... bo mozesz sie narobić umysłowo ja akurat sie fizycznie dośc narobie

przez linka 22 kwi 2009, 19:52
19robertoo64r89, na własne życzenie..............idź na studia to będziesz miał pracę umysłową a nie fizyczną..... :roll:
Wiesz jak to jest, nie, że wydaje ci się, że nie znajdziesz dziewczyny więc postępujesz jak postępujesz, tylko właśnie dlatego, że nie chcesz się zmienic, nie chcesz nic zrobić ze swoim życiem nie będziesz miał dziewczyny....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez CzarnaZebra 23 kwi 2009, 00:04
Troszkę śmieszy mnie ten wątek...

Co Ty, Robert, chcesz żonę znaleźć na już, teraz, bo potem nie będzie czasu? Pfff... ochłapy... ja wiem, że 30-latkowie to starzy ludzie jak się ma 20 :lol: ale bez przesady... To że ktoś wybrzydza lub po prostu też jest nieśmiały nie oznacza że jest gorszy, mniej interesujący, brzydki i pasqdny.

Jesteś na tym forum, wejdź jeszcze na jakieś inne bo to jest mało fortunne do szukania związków, aczkolwiek całkiem zdatne do szukania przygód :P Na tym innym, hobbystycznym forum może w sam raz kogoś poznasz, kto też nie potrafi nawiązać rozmowy ot tak na ulicy, a jest super wartościową osobą. Tylko nie na portalach randkowych, bo tam wieje wiatr desperacji, sponsoringu i innych rzeczy na które szkoda tracić czas ;)
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez 19robertoo64r89 23 kwi 2009, 14:50
linka656 mnie robota umysłowa nie rajcuje... umysłówka to jest dla leni...

przez Ridllic 23 kwi 2009, 15:08
19robertoo64r89 napisał(a):linka656 mnie robota umysłowa nie rajcuje... umysłówka to jest dla leni...

Twoje wypowiedzi mnie coraz bardziej zaskakują :roll: coraz bardziej się uświadczam w przekonaniu że większość jest gorsza od Ciebie a już prawidłowe sądy to masz Tylko Ty
Ridllic

przez carlos 23 kwi 2009, 15:56
roberto to ja w końcu nie rozumiem na czym polega twój problem. Narzekasz na to , że będziesz pracował fizycznie, ale nie chcesz pracy umysłowej bo jest dla leni... Poza tym ten temat założyłeś po to, aby się nam wyżalić nad swoją przyszłością? Gościu, ludzi pracujących ciężko fizycznie jest wielu, i nie płaczą, a Ty jeszcze nie zacząłeś i już lamentujesz. Może namyśl się głęboko czego chcesz , bo na razie to jawnie widać, że sam tego nie wiesz.

przez 19robertoo64r89 23 kwi 2009, 17:56
nie wiesz jaki bede miec zawod wiec az tak sie nie unoś

przez linka 23 kwi 2009, 18:06
19robertoo64r89 napisał(a):linka656 mnie robota umysłowa nie rajcuje... umysłówka to jest dla leni...

Więc ja będę leniem - będę zarabiać tyle co Ty wkładając w to połowę czasu - połowę poświęcając swojemu ochłapowi - bo wczesniej jak 30 lat nei zamierzam zakładać rodziny.
Ty zaś będziesz pospolitym "robolem" - kimać - szamać - tyrać - i tak od początku.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez 19robertoo64r89 23 kwi 2009, 18:30
spoko siedz sobie na dupie pracuj umysłowo siedzac za biurkiem a za pare lat bedziesz na łasce takich ludzi jak ja;) Bo cie dopadną różne choroby biurowe jak zespół kanału nadgarskta zwyrodnienie kregów szyjnych nie mowiac juz o tym ze mozesz mieć nawet rwe ramienną ale spoko pracuj sobie na dupie twoja sprawa

przez linka 23 kwi 2009, 18:39
O jej litości, nie rozśmieszaj mnie, bo zaraz mi wytoczysz teorię, że prawdopodobieństwo zachorowania na jakąkolwiek chorobę fizyczną jest większe przy pracy umysłowej :lol: Ja będę miała dużo czasu na uprawianie sportu - więc raczej nie grozi mi to co opisałeś.....

Poza tym, hmm zapewniam cię, ze nie będę na niczyjej łasce - bo w moim zawodzie pracuje się głową - a nie łapkami, bo w końcu praca fizyczna jest dla mało inteligentnych ludzi (idąc twoim tokiem myśłenia).

Na zakończenie, żyj jak chcesz, rób jak uważasz, a zapewniam cię, ze postępując tak jak to do tej pory przedstawiłeś - nie będziesz miał ani przyjaciół ani dziewczyny.

Radzę zapoznać się z terminem "megalomania".
Przyjaciel forum

przez Ridllic 23 kwi 2009, 18:47
shani, bo taki jest cel tego tematu wywołanie zamieszania i kłótni ;)
Ridllic

przez LucidMan 23 kwi 2009, 18:51
Prowokacja! Ja bym zamknął :roll:
Lucid life

przez Ridllic 23 kwi 2009, 19:10
warto było by zapytać autora :) może po to żeby upewnić się że ma się racje i żadne podpowiedzi nie są warte uwagi tylko własne zdanie , to tak jak z dziećmi i dorosłymi wysłuchają ale i tak sobie powiedzą "spieprzaj dziadu" ;) a może być ciekawie bo przy okazji coś się będzie działo i będzie kłótnia
Ridllic

Sortuj wg