Zmarnowalem najlepsze lata swojego zycia

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Zmarnowalem najlepsze lata swojego zycia

przez Sorrow 14 lut 2011, 22:25
sorensen napisał(a):
shani napisał(a):oj wypraszam sobie. dane jest mi być kobietą i jakoś nie uznaję facetów bez kasy i klasycznej urody za nieudaczników. byłam z facetem który wcale nie był ani piękny ani bogaty ale miał w sobie to coś (tak mi się wtedy wydawało). myślę że to kobiety mają gorzej bo to od nich oczekuje się żeby były ładne, ładnie się prezentowały i były na czasie (tak bynajmniej jest w moim środowisku). i to mnie boli najbardziej bo w dzisiejszych czasach kobieta która nie posiada ani urody ani nie wyróżnia się czymś wyjątkowym jest spychana na margines, skazana na życiową porażkę, bo który facet pokaże się z taką dziewczyną przed kumplami?

A która kobieta pokaże się z brzydkim facetem narażając się na śmiechy i złośliwe docinki koleżanek? Hehe przypomina mi się pewna panna z którą onegdaj się spotykałem. Zawsze się wstydziła gdziekolwiek ze mną iść, bo jeszcze by jakaś koleżanka zobaczyła i byłby wstyd pokazać się na mieście z takim paszczakiem :mrgreen:

Nie wiem czy chciałbym się spotykać z kobietą która sobie dobiera takie podludzkie koleżanki.

przez mmonikaa 15 lut 2011, 03:12
Falcon - szkoda, że nie napisałeś nic więcej o sobie, ale pamiętaj, że zepół Aspergera to tylko jedna z możliwości. Lepiej nie diagnozować się samemu. Jedyny sposób na zmienienie czegoś w swoim życiu lub chociaż dowiedzenie się czegoś o nim to pójście do psychiatry - nie ma sensu z tym zwlekać. Ja poszłam i moje życie całkowicie się odmieniło, na pewno nie chciałabym wrócić do wcześniejszego stanu (depresja). Pozdrawiam i naprawdę polecam skorzystanie z porady specjalisty.

przez nemisk 15 lut 2011, 05:28
miałas też problemy w kontaktach sexualnych z mezczyznami?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mmonikaa 15 lut 2011, 21:04
Nie było ich... Podobnie jak autor wątku nie miał doświadczeń z dziewczynami, ja nie mam ich z chłopcami. Powodem był mój lęk przed odrzuceniem (który uniemożliwiał mi wysłanie jakiegokolwiek sygnału) i przed mężczyznami w ogóle (co sprawiało, że nawet nie miałam ochoty wysyłać tych sygnałów). Teraz czuję chęć do dokonywania w życiu zmian, moja fobia społeczna znacznie się zmniejszyła, pozostałe lęki też są przytępione i na pewno byłoby mi łatwiej w wielu sferach życia, także i uczuciowej. Z moich obserwacji wynika, że osoby samotne są często zalęknione, zamknięte, roztaczają wokół siebie poczucie dystansu, nie lubią dotyku, boją się związku. Leczenie i psychoterapia, a przede wszystkim dużo własnej pracy, może z tymi przypadłościami pomóc.

Sortuj wg