nie mogą już wszystko czuje beznadziejnej =(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

nie mogą już wszystko czuje beznadziejnej =(

przez vicyor 02 kwi 2009, 22:14
cześć, widzę naprawdę żadnego sensu kontynuować gówno już wszystko do bani i nie mogę rozmawiać z ludźmi nawet bez w żaden sposób nie jest dobry. ja naprawdę nienawidzę siebie, jestem 20 lat, prawie nie ma przyjaciół, jest dziewicą, nikt nie chce wiedzieć o mnie. co do cholery mam zrobić? należy spróbować ponownie mnie zabić, czy nie? moja sytuacja jest piekło. life sucks, then you die. :(

Re: nie mogą już wszystko czuje beznadziejnej =(

przez bincia 03 kwi 2009, 11:26
A co w tym złego, że jesteś dziewicą - jeśli oczywiście dobrze to zrozumiałam, bo trochę nie po polsku jest to napisane! Myślę, że uciekanie w próby samobójcze nie przyniesie Ci pomocy a tylko pogłębi Twój paskudny delikatnie mówiąc nastrój! Możesz napisać skąd w ogóle taki dołek??? Nie trzeba mnie całej armii znajomych, żeby dobrze się czuć!!! Wystarczy jedna osoba i jakoś nie wierzę, że nie ma nawet jednej osoby, która chętnie by z Tobą porozmawiała - chyba, że to Ty odrzucasz wszystkich, którzy Cię otaczają!!! To jak jest???

Re: nie mogą już wszystko czuje beznadziejnej =(

przez Ridllic 05 kwi 2009, 00:02
WOLFgang, i tu się zgodzę w pełni :!: nie będziesz fajniejsza ani troche przez to że się prześpisz z facetem i Twoje problemy też nie znikną od tego ;)
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg