mam problem proszę pomóżcie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: mam problem proszę pomóżcie

przez scrat 20 mar 2009, 08:20
Bo niektórym się wydaje że mają kogoś na własność. Niech kupi sobie maskotkę, ona nie będzie chodziła do lekarzy.

Do autorki - musisz zareagować zdecydowanie i twardo bronić swojego prawa do bycia człowiekiem. Jeżeli koleś ma z tym problem to niestety musi poważnie przemyśleć kilka spraw, jeżeli nie chce cię stracić (bo straci na pewno - prędzej czy później nie wytrzymasz zamknięcia w klatce, nawet nie złotej tylko zwykłej, żelaznej).
Przyjaciel forum

przez Sorrow 20 mar 2009, 09:38
Albo się gdzieś naczytał w necie o jakichś patologiach, które się komuś przydażyły u ginekologa (typu zdrada) i teraz ma lęki XD .

przez karaa86 20 mar 2009, 12:59
dziękuje za wszystkie wypowiedzi, stwierdziłam że bede z nim rozmawiala o tym , i jak nic nie bedzie skutkowało to nie wiem jak dalej bedzie bo teraz okazało sie że niestety ale bede musiala chodzić częściej bo mam podejrzenie o nowotwór więc siła wyższa i moje zdrowie jest ważne, wiec decyzja bedzie zależała od niego czy bedzie ze mną czy nie , ale sądze że nie makobiety która ani razu nie pójdzie do lekarza bo prędzej czy póżniej bedzie musiała

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scrat 20 mar 2009, 14:05
Oczywiście że tak. Trzymaj się twardo normalności, nie daj się zwariować. Akurat w tym przypadku nie ma miejsca na żadne kompromisy, on musi się dostosować.
Przyjaciel forum

Sortuj wg