Bezsennosc - Dzien Pierwszy .

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Bezsennosc - Dzien Pierwszy .

przez Mortis 01 mar 2009, 15:38
Witam Wszystkich.
Mam problem a Mianowicie ...
Wczoraj wieczorem troszke wypilem , mieszkam w Angli z Mamą i jej Kochankiem .
Moj ojciec mieszka w polsce rowniez z Kochanka .
Moje zycie jest pojeb.. , wiecej tego zniesc nie Moge .
Pierwszy raz w zyciu Cos Mi odbilo do glowy , zaznaczam ze 2 lata szkoly mam w dupe bo olalem szkole przez problemy rodzinne , rodzice nie maja na Mnie wplywu .
Mam 17 lat , na ogol jestem wesolym kolesiem .
W Angli brakuje mi znajomosci , nikogo tu niemam , od roku praktycznie tylko komputer .
Szkola ? Olalana zostala , rodzice juz gowno zrobia bo robili wszystko ja to olewalem .
Dzisiejszej nocy wogule nie spalem , oczy mialem zamkniete , ale nic z tego 5 godzin przelezalem i nie usnalem , zobaczylem ze 7 rano dochodzi , wstalem i juz nie spalem .
Mysle ciagle o wyjezdzie do polski , jestem dziwnie zalamany i zamkniety .
Cos sie boje ze dzisiaj tez nie usne i sie wreszcie wykoncze psychicznie i fizycznie .
Prosze o pomoc ...

Re: Bezsennosc - Dzien Pierwszy .

przez betty_boo 01 mar 2009, 17:12
cześć.pozwol ze odniose sie tylko do twojej bezsennosci. nie wkrecaj sie ze nie bedziesz spał, ja z czwartku na piatek spałam tylko GODZINE i to jakims poszrpanym zagmatwanym snem. nie mozesz myslec ze to dzien pierwszy bo sam sie wkrecasz i przemawiasz w ten sposób do swojej swiadomosci. pomysl sobie ze jestes cholernie zmeczony po nieprzespanej nocy i dzisiaj bedzie ci sie super spało!

ja tez mialam obawy ze to poczatek dluzszej zlej passy ale nie jest tak! wiec zmienn tytul posta na "jednodniowa bezsennosc".:)

[*EDIT*]

aha - no i pamietaj ze alkohol mogl cie pobudzic i nie pozwolic zasnac
Ostatnio edytowano 01 mar 2009, 19:16 przez scrat, łącznie edytowano 1 raz
Powód: double

przez Mortis 01 mar 2009, 20:41
Dziekuje za Odpowiedz w Moim temacie .
W Dzien bylem zmeczony , poszlem spac o 14:00 .
O dziwo usnalem , niedawno mama Mnie obudzila zebym cos zjadl
Strasznie zle sie czuje :( Jakby Mi cos na psychice ciezkiego siedzialo .
Sny to o samej polsce mialm :?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mortis 02 mar 2009, 00:40
Okolo Roku juz jestem w Angli .
Wlasnie znow zostalem sam na nocke , to dziwne ale boje sie zostawac sam poniewaz mam jakies omamy dziwne ze cos mi sie stanie i nikt Mnie nie uratuje i ze nie moge spac bo juz nie wstane ...
Boze dzisiaj bedzie ciezka nocka .

Tekla - Zaznaczam tez ze mialem tu dwie szkoly i dwie olalem , niemam tutaj kolegow ani kolezanek , siedze NON STOP w domu .

pozdrawiam , doradzcie cos wreszcie ... :(

przez linka 02 mar 2009, 08:29
Jedyne co możemy doradzić to wizyta u psychiatry lub psychoterapeuty albo zmiana środowiska....nie masz w Polsce jakiejś babci albo dziadka z którymi mógłbyś zamieszkać?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Mortis 02 mar 2009, 10:56
Moj ojciec mieszka w polsce , wlasnie prawdopodobnie wracam , chodz juz i to szczescia mi nie przynosi .
Dzisiaj nastepna nocka nie przespana . niestety , bralem dwa razy lek o nazwie "Nervendragees-Ratiopharm" .
Niestety na nic , cala nocke mialem zryte mysli , nawet czarne .
Niewiem co sie ze mna stalo ...
Rok po roku mnie pomalu brala nerwica az chwycila mnie tak ze teraz trudno bedzie ja pokonac .
Bozeee ja sie wykoncze ratujcie ...

[*EDIT*]

Dzisiaj przespalem po nawet duzej dawce lekow uspokajajacych.
Jest ok , pomalu mysle ze wszystko przechodzi , ale powie mi ktos co to moze byc za choroba? Bylbym bardzo wdzieczny ; )
Miejmy nadzieje ze dzisiaj tez spokojnie usne :)
Ale moj sen jest bardzo popieprzony, spie ale czuje jakbym nie spal :P

przez bincia 05 mar 2009, 11:38
Cześć! Wg mnie to nie jest jakaś typowa bezsenność tylko Twoja psychika nawala! Wtedy ludzie często nie śpią, bo sobie nie radzą z życiem, otoczeniem, rozmyślają wtedy kiedy powinni spać!!! Brakuje Ci jakiegoś zajęcia a z drugiej strony wydaje mi się, że też samozaparcia! Może kontakt z rówieśnikami dobrze by Ci zrobił, spróbuj wrócić do szkoły, poznasz nowych ludzi czy coś! Nie zazdroszczę Ci sytuacji rodzinnej, to przykre ale o swoim życiu możesz decydować sam - tylko się zastanów z czego czerpałeś kiedyś radość! Powodzenia :)

przez Mortis 05 mar 2009, 20:38
Bincia , chyba znalazlas moj powod i wszystko przeczytalas ze zrozumieniem , to prawda co napisalas co do ostatniego tekstu .
Oby do wtorku , wracam do Polski , ale aktualnie jade na lekach uspokajajacych (Kalms) przed snem biore jedna tabletke .
Bez tabletki nie usne , prubowalem ...
Rowniez mysle teraz ze bedzie wszystko w porzadku ; )
Samopoczucie w ciagu dnia sie poprawia , gorzej jak przychodzi noc , natlok mysli i to Mnie niszczy od srodka ...
Siedze non stop w domu , niemam gdzie tego wszystkiego wyladowac to fakt , chetnie poczytam jeszcze jakis porad ;)
Bedzie mi sie spokojniej spalo zapewniam
Odwiedzam to forum regularnie co wieczor :)

Sortuj wg