Mam ochote mordowac wszystkich dookola.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Mam ochote mordowac wszystkich dookola.

przez ALEKS*OLO 27 lut 2009, 08:55
Mam do sprzedania siekiere , funkiel nowka nie smigana, stan idealny , jeszcze nikt nie zostal zasztachany nia, trzonek drewniany cena wywolawcza 1,99 PLN

UWAGA!! TYLKO TERAZ TAKA OKAZJA!!

BANDARZ GRATIS!!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Sorrow 27 lut 2009, 17:57
scrat napisał(a):
Sorrow napisał(a):Ja mam trochę obiektów rządzy mordu, głównie wrogów.
Oszustów, fałszywych polityków, fałszywych sędziów, brutalnych przestępców, itd.
Generalnie ludzi, którzy aktywnie i celowo działają na szkodę "niewinnych" ludzi.

To raczej normalne, ale w temacie chodzi chyba o coś innego... O normalnych ludzi, szczęśliwe parki, małe bachory itd.

No, ale zawsze znajdą się tacy, którzy będa pouczać o "humanitaryźmie" i "nadstawianiu drugiego policzka." ;) .

przez carlos 28 lut 2009, 21:23
W sumie jakieś 3-4 lata temu zamknąłem się w sobie bo własnie czułem podobną nienawiść do całego świata. Dosłownie miałem ochotę każdego za 1 złą rzecz karać wieki najgorszymi torturami. To był pewnie efekt nienawiści, która powstała przez zazdrość, kompleksy i jeszcze może wiele innych czynników. Ale przeszło mi trochę, ochłonąłem. Nie kłęb w sobie tych emocji tylko znajdź jakieś zajęcie ( sport lub coś ) na czym wyładujesz napięcie. Na pewno nie radze Ci nikogo zabijać tylko dlatego, że masz na to ochotę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bunny_wrrr 13 mar 2009, 00:58
kill'em all :!:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez Sorrow 13 mar 2009, 01:09
tekla napisał(a):Pomóżcie mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przed momentem moja matka doprowadziła mnie do takiej furii że tylko krok dzielił mnie od zabicia jej. Ludzie powiedzcie co ja mam robić???? Jest jakiś lek na takie stany?

Jeśli Twoja matka rzeczywiście zachowuje się tak jak mówisz, to nie dziwię się, że się tak czujesz. To jest naturalna reakcja na to, że Cię tak bardzo krzywdzi.

Najlepiej by było, gdybyś poszukała jakiegoś sposobu na usamodzielnienie się i zamieszkanie gdzieś, gdzie nie będziesz skazana na jej towarzystwo.

Sortuj wg