natura mnie hojnie obdarowała

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: natura mnie hojnie obdarowała

przez nieboszczyk 11 lut 2009, 15:27
Ramirez napisał(a):

Piszę ci przecież, że spokój to piachu albo jak wygrasz w totka ;)

a ty niemasz spokoju?co ci tak burzy ten życiowy spokój :?:

[*EDIT*]

Ramirez napisał(a):

mamusia mnie prześladuje i mnie niańczy!

mamusia jest super i szkoda mi jej że została tak potraktowana.zawsze była fajna i zawsze była za mną.tylko ma nienormalnego męża dla którego nawet by zjadła własne gowno :(

[*EDIT*]

gdyby on sobie poszedł to bym natychmiast odbudował więz z nią :!:
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Ramirez 11 lut 2009, 15:51
gdyby on sobie poszedł

...i co by jej zostało, nieboszczyk z uszkodzonym mózgiem i zerwaną więzią, który wiecznie się nad sobą użala, wydaje mu się, że jest puszką z dziurami i płacze z byle powodu? Daj spokój...
Ona również ma swoje życie i zapewne nie chce go sobie rujnować przez jakiegoś wątłego nieboszczyka. Nie przyszło ci to do głowy? ;) Moze zamiast zachowywac się jak beznadziejny egoista i histeryk spróbowałbyś również zrozumieć innych :?

[*EDIT*]

Ej, nieboszczyk, ale scat się nad tobą zlitował i wlepił mi ostrzeżenie bo chyba chłop w podobnej sytuacji jest co ty ;) i też go prawda w oczy kole... Może zbudujesz więź ze scatem i razem założycie sobie ten wodomierz :lol:

przez nieboszczyk 11 lut 2009, 19:55
Ramirez napisał(a):
gdyby on sobie poszedł

Ej, nieboszczyk, ale scat się nad tobą zlitował i wlepił mi ostrzeżenie bo chyba chłop w podobnej sytuacji jest co ty ;) i też go prawda w oczy kole... Może zbudujesz więź ze scatem i razem założycie sobie ten wodomierz :lol:

te ramirez...czytałeś regulamin :?: na forum nie obraża sie innych userów i ściśle się przestrzega netykiety.a skoro jesteś taki HAPPY z życia to co robisz na tym forum :?: lepiej idz na dyskotekę i sie wyszalej :!:

[*EDIT*]

a tak wogóle przypuszczałem że dostaniesz ostrzeżenie.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scrat 11 lut 2009, 20:20
Ramirez napisał(a):
psychpaci o których mówisz są rzeczywiście niebezpieczni dla otoczenia i to oni powinni być trzymani w klatce całe życie

A to dziwne bo oni takich jak ty najbardziej lubią :twisted:

Ramirez napisał(a):Ej, nieboszczyk, ale scat się nad tobą zlitował i wlepił mi ostrzeżenie bo chyba chłop w podobnej sytuacji jest co ty ;) i też go prawda w oczy kole... Może zbudujesz więź ze scatem i razem założycie sobie ten wodomierz :lol:

Dlatego właśnie dostałeś drugie. I ostatnie ostrzegawcze, wiesz czym poskutkuje trzecie. Właściwie nie powinieneś w ogóle dostać szansy, bo już raz zostałeś zbanowany (pulver).

Zasady forum są jasne, możesz mieć zdanie jakie ci się tylko podoba, ale obrażał innych nie będziesz.
Przyjaciel forum

przez nieboszczyk 11 lut 2009, 20:48
po gadce poznałem że cos jest nie tak...

przez gohai 11 lut 2009, 21:32
nieboszczybu a w zasadzie co ci ta rodzina robi?

przez Ridllic 12 lut 2009, 06:58
Ramirez, nie wytrzymałem ale Cie dzieciaku skrzywdziło życie ,że starasz sie przenosić agresje na innych pewnie sam jesteś płaczliwym wątłym chłopcem którego życie dotknęło jakimś problemem nie lubie takich cwaniaków jak czytam to mi ciśnienie skacze "z Twojego chamstwa można wynieś tylko jeden wniosek że rekompensujesz sobie niepowodzenia w taki właśnie sposób ale i tak życie Cie wynagrodzi chłopcze"
Ridllic

przez nieboszczyk 12 lut 2009, 14:26
gohai napisał(a):nieboszczybu a w zasadzie co ci ta rodzina robi?

ich metoda to rehabilitacja odwrotnie działająca.czyli odganianie każdego odemnie,zastraszanie,szantaż,skrajne zaniedbanie i pretensja do mnie że mój stan psychiczny/fizyczny jest zły i nie spełnia ich oczekiwań.a to że chce być komuś potrzebny kto mnie doceni/będzie lojalny/wdzięczny że nie chce być sam to uważają za objawy choroby.ja w brew pozorom sporo potrafię ale oni nie dają mi sie rozwijać.to co potrafię mają w dupie.jedyne co widzą to tylko moją diagnozę i wiecznie wykorzystują to przeciwko mnie.a jeśli chodzi o kwestie głupiego wodomierza to nie takie rzeczy dawniej robiłem sam.tyle tylko że oni czekają aż ktoś na mnie doniesie że jestem u siebie i wystarczy jeden dzień żeby przyjechali do mnie od siebie 5 razy.szkoda mi kolegi który też jest w tragicznym stanie.obaj gnijemy.a przyszłośc czarno widzę...

przez gohai 12 lut 2009, 14:53
kiepsko to wygląda
a nie mógłbyś na przydkład sprzedać mieszkania i wyprowadzić się na drugi koniec polski i urwać wszelkie kontakty z rodziną? a i ile masz lat w ogóle?

przez nieboszczyk 12 lut 2009, 16:06
właśnie urwałem wszelkie kontakty z rodziną i siedze na drugim końcu polski.a domu nie moge sprzedać bo na akcie jest jeszcze moja siora która nie utrzymuje tego domu.a ja musze dostosować sie do tego że reszte życia spędze pośród obcych ludzi,będe musiał słuchać ich rad i ich się radzić co i jak.wkońcu kolega u którego mieszkam od wielu lat jest obcy-jakiśtam człowiek poznany wskutek przypadkowego zbiegu okoliczności.to nie jest brat ani ojciec.jego mama to też niejest moja babcia ani mama.mimo to bardzo dobrze się znamy,bardzo dobrze się rozumiemy.tylko nierozumiem tego iż można dużo bardziej liczyć na obcego/mieszkać u niego/ niż na tak zwanych spokrewnionych.to przeraża.

przez Ramirez 13 lut 2009, 09:56
Ile masz lat? Wyraźnie unikasz odpowiedzi na to pytanie :? Jest jakiś powód?

przez nieboszczyk 13 lut 2009, 14:01
obecnie mam 32 lata a powodem unikania odpowiedzi na powyzsze pytanie jest nazwa zdiagnozowanego u mnie uszkodzenia mózgu.a ty ile masz lat?

[*EDIT*]

gdyby ta natura sie nie ''najebała'' to teraz bym prowadził firmę,miał bym duże mieszkanie albo dom w wymarzonym miejscu,miał bym na kogo liczyć,miał bym kochającą,piękna i oddaną żonę,gromadkę grzecznych dzieci,dobre układy z rodzicami i rodzeństwem,supersamochód i być może swojego kałasznikowa. :(
wszystko zaprzepaszczone bezpowrotnie spowodu głupiego uszkodzenia mózgu-to tego wrodzonego :(

przez linka 13 lut 2009, 14:35
nieboszczyk napisał(a):gdyby ta natura sie nie ''najebała'' to teraz bym prowadził firmę,miał bym duże mieszkanie albo dom w wymarzonym miejscu,miał bym na kogo liczyć,miał bym kochającą,piękna i oddaną żonę,gromadkę grzecznych dzieci,dobre układy z rodzicami i rodzeństwem,supersamochód i być może swojego kałasznikowa:(

Nieboszczyk no nie rozśmieszaj mnie......straszny z ciebie optymista....myśłisz, że gdybyś był zdrowy to wszystko tak samo się zrobi? Wszyscy zdrowi ludzie nmajaą poukładane idealne życie?? Radzę raczej myśłeć realnie, bo gdyby ta natura się nie najebała może byłbyś dokładnie w takiej samej sytuacji jak jesteś teraz albo np ciut lepszej lub o zgrozo gorszej....takie jest życie.
Więc zamiast rozpaczać nad tym ze jesteś chory czas wziąć się za włąsne życie i zrobić coś żeby było lepiej...........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ramirez 13 lut 2009, 14:37
26. Co to za uszkodzenie mózgu, czym się objawia? Przecież nie ma takiej choroby jak uszkodzenie mózgu :? Zapytam powaznie i bez złośliwości: czy to jest jakiś niedorozwój umysłowy czy sparaliżowanie kończyn, czy może odczuwasz jedynie lęk i tkwisz przez to w depresji? Wyrazasz się dosyć niejasno :?

[*EDIT*]

Bez sensu jest takie gadanie, że gdyby to, to tamto... Ja jestem wysoki i nie gram zawodowo w koszykówkę ani siatkówkę. A pewnie gdybym był niski to pierniczyłbym: gdybym był wysoki to grałbym w kosza, miał cudowną żonę i wspaniały dom... Daj spokój człowieku :?

Sortuj wg