natura mnie hojnie obdarowała

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: natura mnie hojnie obdarowała

przez nieboszczyk 07 lut 2009, 14:57
Radi napisał(a):To tacy sami ludzie jak każdy z nas. W naszym ośrodku wszystkich się szanuje. Patrząc na ich niedomagania uczymy się pokory. Właśnie tej pokory której tak dziś w społeczeństwie brakuje. Bardzo brakuje w tym konsumpcyjnym plastikowym świecie.

powiedz to niektórym debilnym rodzicom,bezdusznym urzędasom i niedoświadczonemu społeczeństwu tych którzy se myslą:''jestem zdrowy więc mi wszystko wolno!''.powiedz to tym którzy twierdzą że mają prawo zniszczyć chorego bo niejest uległy i dążą do tego za wszelką cenę.to oczywiste że do istniejących niepełnosprawności dojdzie jeszcze nerwica i depresja.a dadzą spokój dopiero wtedy kiedy dostaną telegram.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Ramirez 07 lut 2009, 19:06
nieboszczyk, skoro jesteś ateistą to nie rozumiem dlaczego obwiniasz boga za swoje niepowodzenia i jak piszesz "kalectwo zewnętrzne i wewnętrzne"? Boga według ciebie nie ma, więc logicznym jest, że to nie jego wina ;) proponował bym zrzucić winę na okrutną naturę, czy niefart w zyciu ale na boga? Nie ma go to zostaw chłopa w spokoju...

przez Ridllic 07 lut 2009, 19:18
co do tematu sredni europejski nic wyjątkowego :mrgreen:
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ramirez 07 lut 2009, 19:18
świat robi się coraz gorszy... wszystkie wartości moralne, które wydają mi się ważne, teraz właściwie mało kto je jeszcze respektuje.

Heh, to kiedy świat osiągnął maksimum rozwoju moralnego? Może przed wojną, a może po? A może to było w latach 70? :lol: Słabe jednostki zawsze miały prze(...)ane, schizofrenicy kiedyś umierali a dziś mogą w miarę normalnie funkcjonować, dzięki lekom, pomocy lekarskiej, większemu zrozumieniu dla chorych psychicznie. Nerwicowcy mają bardzo negatywne podejście do otaczającego ich świata, więc trudno by świat miał pozytywne do nich. To proste.
I nie mówcie mi, ze was nie rozumiem bo sam borykam się z wieloma zaburzeniami i również jest mi ciężko...

edit - bez wulgaryzmów :) scrat

przez nieboszczyk 09 lut 2009, 14:44
Ramirez napisał(a):nieboszczyk, skoro jesteś ateistą to nie rozumiem dlaczego obwiniasz boga za swoje niepowodzenia i jak piszesz "kalectwo zewnętrzne i wewnętrzne"? Boga według ciebie nie ma, więc logicznym jest, że to nie jego wina ;) proponował bym zrzucić winę na okrutną naturę, czy niefart w zyciu ale na boga? Nie ma go to zostaw chłopa w spokoju...

takie bzdety wciskał mi w dzieciństwie personel zakładu psychiatrycznego w którym gniłem rok czasu.mówili mi że trzeba modlić się gorliwie ze łzą w oku o odmienę swego losu do tego wydumanego przyjaciela.czyli kazali przemawiać do powietrza.z upływem lat sam do tego doszedłem że bóg nie istnieje.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Ramirez 09 lut 2009, 15:17
Ja ci nie każe modlić się do boga, zauważyłem jedynie że za swoje przewinienia obwiniasz coś co według ciebie nie istnieje
(a może nie jesteś przekonany :mrgreen: ), kumasz?

przez nieboszczyk 09 lut 2009, 16:04
przewinienia :?: co ja zawiniłem :?:

przez Ramirez 09 lut 2009, 16:08
Moja pomyłka, miałem na mysli twoje niepowodzenia :D

P.S. nie wiem co zawiniłeś :?

przez nieboszczyk 09 lut 2009, 16:37
jestem niewinny :!: wiem że natura niezle sie bawi moim kosztem.a stado nawiedzonych baranów w naszym kraju stanowi większość i twierdzi że to tak zwany bóg jest za wszystko odpowiedzialny.uwierzył bym w tego zmyślonego przyjaciela gdyby choć raz mi pomógł.a los mi nie sprzyja.i pokazuje jedną drogę.prosto do piachu.

[*EDIT*]

wygląda to tak:natura zabrała się do tworzenia mnie.potem wypiła kilka piw i zasnęła.i zapomniała o wszystkim.dzięki temu niejestem ani żywy ani martwy.

przez Ramirez 09 lut 2009, 17:31
wygląda to tak:natura zabrała się do tworzenia mnie.potem wypiła kilka piw i zasnęła.i zapomniała o wszystkim.dzięki temu niejestem ani żywy ani martwy.

To trzyma się kupy... :roll: :lol: :lol: :lol:

przez nieboszczyk 09 lut 2009, 21:16
ramirez ciesze sie że to cie ubawiło.życze ci żebyś tak sie cieszył cały czas przez całe życie.może umrzesz ze śmiechu.

[*EDIT*]

odwiezd kiedyś DPS albo ZOL.będzie tak śmiesznie że nawet niebędziesz mógł podpisać zgody na leczenie spowodu utraty przytomności spowodu dużej dawki śmiesznych wydarzeń/widoków.

przez Ramirez 10 lut 2009, 08:53
Śmiech to zdrowie i niech każdy, nawet stworzony przez pijaną naturę nieboszczyk także o tym się dowie!!! :lol: :lol: :lol:
odwiezd kiedyś DPS albo ZOL.będzie tak śmiesznie że nawet niebędziesz mógł podpisać zgody na leczenie spowodu utraty przytomności spowodu dużej dawki śmiesznych wydarzeń/widoków.

na szczaw z tymi skrótami... :lol:

przez nieboszczyk 10 lut 2009, 13:06
śmiech to zdrowie.ale niewiem czy zdrowy jest śmiech z nieszczęść.
jeśli niewiesz to DPS-dom pomocy społecznej a ZOL to zakład opiekuńczo-leczniczy.a swoją drogą natura też lubi zalać robaka i czuć się zwolniona z odpowiedzialności za to co robi.

przez Ramirez 10 lut 2009, 13:37
jeśli niewiesz to DPS-dom pomocy społecznej a ZOL to zakład opiekuńczo-leczniczy

Nie interesują mnie te skróty wcale ;) Jeżeli będziesz się nad sobą bezustannie użalał to nigdy nie doswiadczysz zdrowego śmiechu :? Jeżeli jestes ateistą to wiesz, że życie masz jedno. Chcesz skonać przezywszy swe zycie jedynie w strachu i rozpaczy? Przecież nie musisz być od razu jakimś bawidamkiem czy supermacho. Napewno masz jakiekolwiek zainteresowania czy jesteś kompletnym umysłowym nieboszczykiem? ;)
Niestety na razie każde twoje zdanie o tym świadczy...

Sortuj wg