naprawdę głupia i nie potrzebna?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: naprawdę głupia i nie potrzebna?

przez zagubiona0 27 sty 2009, 23:42
przepraszam ze to powiem. naprawde przepraszam. ale co jesli ty w tym wypadku...w tym samochodzie przeciez znalezles sie przypadkiem. i co jesli ten najwyzszy zgotowal taki los tym trzem? a ty po prostu byles w nieodpowiednim czasie i miejscu? moze ciebie to jeszcze nie mialo spotkac? wybacz. takie pytania mi sie nasunely. oczywiscie ciesze sie ze masz takie podejscie do zycia i ludzi- jest bardzo zadkie i naprawde to cenie
moze zapytam wprost - co mi proponujesz (proponujecie?)

przez zagubiona0 27 sty 2009, 23:43
przepraszam ze to powiem. naprawde przepraszam. ale co jesli ty w tym wypadku...w tym samochodzie przeciez znalezles sie przypadkiem. i co jesli ten najwyzszy zgotowal taki los tym trzem? a ty po prostu byles w nieodpowiednim czasie i miejscu? moze ciebie to jeszcze nie mialo spotkac? wybacz. takie pytania mi sie nasunely. oczywiscie ciesze sie ze masz takie podejscie do zycia i ludzi- jest bardzo zadkie i naprawde to cenie
moze zapytam wprost - co mi proponujesz (proponujecie?)

przez J!!!S 29 sty 2009, 21:20
Carlito

Odnoszę wrażenie, że po prostu boisz się śmierci, tylko ludzie nawiedzeni myślą że mają jakąś misję, a takich nawiedzonych świat jak najszybciej by sie pozbył, dla ich dobra :)

A tak na poważnie, poruszyłeś temat Boga, i pytasz dlaczego pozwala on na to by działa się krzywda Tobie.
A odpowiedz Sobie, czy naprawdę wierzysz w swojego Boga? Czy sądzisz że on musi cię chronić.
Ludzie dosłownie zwracają się do Boga, poświęcają się mu, żyją z Bogiem w sercu, mają dużą wiarę niezachwianą, i mają ochronę, oraz zrozumienie, a Ty?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg