Moj chlopak ma CHAD.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Moj chlopak ma CHAD.

przez moni752 25 sty 2009, 18:52
Hej Aga, chetnie odwiedzala bym was czesciej, ale cierpie niestety na ciagly brak czasu... U mnie taka hustaweczka, sa dni kiedy wydaje mi sie ze moge wszystko, i dam rade podolac wszystkim przeciwnosciom losu, sa i takie, ze najlepiej zasnac i juz sie nigdy nie obudzic... Moj chlopak dzwoni do mnie codziennie, sa dni kiedy wracam wczesniej z pracy , ze przychodzi i wtedy spedzamy wieczor razem. Soboty i niedziele tez. Niestety poranki spedza zawsze u siebie-mysle ze stara mi sie zaoszczedzic tego widoku, kiedy sie budzi i ma te swoje stany depresyjne, woli wtedy byc sam. Jego lekarka zmienila mu ostatnio antidepres.teraz bierze cipralex, do tego oczywiscie lit i azeby mogl zasnac-dominal. Bez dominalu potrafi caly tydzien nie spac, starcza mu godzina na dobe :( . Zauwazylam ze jest spokojniejszy, wywazony, ale i bardzo czesto tak jak gdyby nie obecny myslami. Patrzy na mnie, ale tak jakby na wylot. Widac ze nie idzie mu jeszcze calkiem dobrze, ale mam nadzieje ze to jeszcze kwestia ca.2-3 miesiecy. Najwiekszym problemem w tej chwili dla mnie jest ciagle pojawiajace sie w mojej glowie pytanie-starczy mi sil na to aby z nim byc, czy nie dam rady? Warto ryzykowac i poswiecic zycie dla niego? Boje sie, tak bardzo sie boje. W obliczu jego choroby jestem bezsilna :(

przez suzak29 02 lut 2009, 18:47
Hej moni752,

Dasz rade sama pisałaś że sie zapiszesz na zajęcia :D
Napisz jak wam leci,jak Twój ukochany się czuje jak toleruje leki...itd
Buziole
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

przez moni752 03 lut 2009, 17:17
Hallo Aga, u nas w zasadzie totalna stabilizacja, nie widze zadnych sklonnosci w kierunku zachowan maniakalnych, wrecz przeciwnie jest spokojny i zrelaksowany jak nigdy. Wiem ze to "zasluga" lekow, ale zawsze cos. Ma okresy ktore trwaja przewaznie dzien lub dwa kiedy idzie mu na prawde fatalnie, ale ja potrafie to wyczuc nawet po jednym sms`ie. Wtedy jest najlepiej kiedy on zostaje sam w domu, wiem ze wpatruje sie godzinami w telewizor, mowi ze ciezko mu ze nie moze do mnie przyjsc, ale wie ze nie bede sie tego dnia w jego towarzystwie dobrze czula. Ja wiem sama ze on jest wtedy obecny tylko cialem. On sam martwi sie ze ten stan otepienia po ostatniej manii zbyt dlugo trwa, ale jego lekarz twierdzi ze to normalne. Ja mam ostatnio zawodowo bardzo duzo na glowie, mimo to staram sie znalezc w ciagu dnia 10 min.na krotka rozmowe z nim, i pozniej naturalnie wieczorem. Jakos to wszystko trzymam jeszcze w garsci, ale boje sie ze przy jego kolejnej manii to wszystko wymknie sie spod mojej kontroli. Pozdrawiam ciebie Aga i wszystkich ktorzy zapoznali sie z ta historia. Buzka. Monika

[*EDIT*]

Hej Suzak! Bywasz tu jeszcze? Nas juz nie ma. Rozstalismy sie. Nie wytrzymalam :-(

[*EDIT*]

Znalazl prace, i zaczyna od 1.05! Zadzwonil mi dzis , ze sie udalo, i czy teraz bede chciala z nim znowu byc. Ciesze sie dla niego. Wiem tylko ze ta mania jest gleboko uspiona i boje sie ze jak mu bedzie kiedys gorzej szlo, to zwiekszy leki antydepr.i mania sie obudzi. Trzymam za niego kciuki. Ale wiem ze razem juz nie bedziemy.

[Dodane po edycji:]

W poprzedni czwartek zabrala go z pod mojego domu policja, ma 14-to dniowy zakaz zblizania sie do mnie. Musze isc do sadu i to przedluzycdo 6 miesiecy. Boze dlaczego to wszystko? DLACZEGO!!!!!!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg