nie wiem co jest ze mną nie tak(nerwy, strach)

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: nie wiem co jest ze mną nie tak(nerwy, strach)

przez zbych 27 gru 2008, 18:02
no nie wiem ja tam nikomu nie mówiłem ale może było by lepiej gdybym powiedział. myślę że rodzina by mi pomogła. Narazie walczę sam może się uda ciągnę już pałzę przez pięć długich lat, ponieważ mamy takich durnych specjalistów.Gdyby pierwszy lekarz przepisał odpowiednie leki może już dawno zapomniał bym o chorobie :?

---- EDIT ----

z tego co pamiętam to do darmowego nie trzeba mieć skierowania. a z kad piszesz?

przez chadwao 28 gru 2008, 01:35
Polecam psychologa. Nie musisz mieć skierowania ani do psychologa, ani do psychiatry.

przez pentagrow 28 gru 2008, 19:19
ale muszę poczekać bo nie mam 18 lat.. a czy to płatne?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Matilde 28 gru 2008, 19:40
Na NFZ nie płacisz. Ja też bym radziła psychologa, po co od razu truć się lekami
"Bo tak naprawdę jedyna droga do tajemnicy prowadzi przez rozpacz. Można by wręcz powiedzieć, szczęśliwi, których stać na rozpacz"
W. Myśliwski - Widnokrąg

przez pentagrow 28 gru 2008, 20:03
można się otruć i mieć spokój na zawsze też dobry pomysł albo rzucić pod pociąg

przez Matilde 29 gru 2008, 13:03
Jeśli będziesz chciał to zrobić to zrobisz, ale tutaj piszesz chyba dlatego bo szukasz pomocy.
Ja mam ciągłe jazdy na temat tego że coś mi dolega, jak nie płuca to serce i nie mam zdrowia na leki przeciwdepresyjne, bo wydaje mi się że mi siądzie wątroba dlatego wolę iść do terapeuty i rozpracować swój problem a nie zagłuszać siebie lekami.
sytuacja nerwowa która cały czas panuje w rodzinie(zaczynam ich nie na widzieć ) - no nie wiem nie napisałeś co oni dokładnie robią: chodzi o to że wg Ciebie nie potrafią wyrażać emocji, albo mówią tylko o tych negatywnych, ciągle się kłócą albo nie masz w nich wsparcia? Spróbuj dostrzec dobre rzeczy w swojej rodzinie - choćby pozornie nieważne szczegóły. Zobacz w domownikach ludzi takich jak Ty, obserwuj i staraj się zrozumieć ich zachowanie. Albo pomyśl dlaczego oni nie rozumieją Ciebie. Może próbuj z nimi rozmawiać o swoich odczuciach
"Bo tak naprawdę jedyna droga do tajemnicy prowadzi przez rozpacz. Można by wręcz powiedzieć, szczęśliwi, których stać na rozpacz"
W. Myśliwski - Widnokrąg

przez pentagrow 30 gru 2008, 02:13
nie zamierzam z nimi rozmawiać...
czytałem że są narkotyki i tabletki które pomagają się skupić ....? narkotyki mogę sobie załatwić a czy załatwię tabletki takie?

Sortuj wg